Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Balık Burcu KadınıCazibeli, duygusal, romantik… Astrolog Pınar Atmaca, Balık burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Balık kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri nelerdir? Kariyerinde nasıl ilerler, aşk hayatında nasıldır? Karşınızda A’dan Z’ye Balık burcu kadını özellikleri

Jüpiter’in duygulu burcu Balık dişil enerjisiyle kadınlarda kendini çok daha güçlü bir biçimde gösterir. Balık burcu kadınları tıpkı çöldeki serap gibi büyüleyici, sihirli olabilir. Duygusal hassasiyetleri, güçlü sezgileri, merhamet, şefkat ve vicdanlarıyla etrafındaki herkesi bir mıknatıs gibi kendine çeker. Doğal cazibeleriyle çevrelerinde hayranlık uyandırır. Beğenilen, seçilen, tercih edilen güzel kadınlardır. Sosyal çevrelerinin genişliği, çevrelerindeki farklı insanlar doğal karşılanır. Kendi içlerindeki ve yaşam şartlarındaki dağınıklığı titizlikle toparlayacak, arkalarından koşan insanları severler. Aşkta şefkatten, koruyuculuktan hoşlanır. Gündelik yaşamında kendisine kraliçe gibi davranılmasını isteyebilir, o bir güzellik kraliçesidir. Sosyal dernek ve yardım kuruluşlarında yer almayı sever, toplum bilinci yüksektir. İyiliklerin yanında olan bir hayırseverdir. Gizemli yerleri gezmeyi sever ve tarihe meraklıdır. Ortak iş girişimlerinde onu desteklemek etkili olabilir. Onuncu olarak maddi konularda sözü ona bırakmak etkileyici olacaktır.

Fiziksel özellikler

Jüpiter’in gönlü ve ruhu zengin Balık kadını bunu yansıtan güzellikler taşır. Büyüleyici bir cazibesi olabilir. Gözleri buğulu, derin ve etkileyicidir ve o gözlerde kaybolan çok olmuştur.

Duygusal özellikler

Balık kadını duygusal, idealist ve romantiktir. Empati yeteneği ve tolerans duygusu gelişkindir. Hemen her şeyden ve duygudan çok iyi anlar ve karşılığını cömert bir şekilde verir.

Olumlu yönleri

Balık kadını gerek iç gerek dış güzellikleriyle etkileyici bir mücevher gibidir. Yanında duran herkesi de güzelleştirir ve büyüleyici kılar. Balık kadını şans getirir, yaşamınızı su gibi akışkan kılar, gerçek bir kolaylaştırıcıdır. Balık kadını büyük bir şans olabilir.

Olumsuz yönleri

Dağınıklığı, kararsızlığı, şaşkınlığıyla zor durumda kalabilir ve bırakabilir. Neyi nasıl gerçekleştirdiği çok da belli değildir. Düşünceleri de en az duyguları kadar dağınık olabilir ve bir balık gibi gönlünüzden kayıp kayıplara karışabilir.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta saran sarmalayan bir anne gibidir. Boğmamaya özen göstermelidir. Derin sularında kaybolduğunuzda kendinizi bulmanız zor olabilir. Girdaplarda ise iyice kaybolmamaya dikkat etmelisiniz. Sevdikleri kişiye bir anne gibi yaklaşır ve onun bir dediğini iki etmez. Ancak aşkta kaymaması ya da kaybolmaması için onu tutmayı bilmelisiniz.

Kariyeri

Kariyerinde renkli ve çok yönlü olabilir. Burada keşfi ve macerayı sever. Pek çok işi aynı anda deneyebilir, daldan dala konabilir ve bundan da çok mutluluk duyabilir. Hedefleri noktasında oldukça hırslı ve dirayetli olabilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında hayal gücü ve fantezi dünyası oldukça geniş olabilir. Onunla her şeyi deneyebilir ve bir su gibi birlikte akabilirsiniz.

Aile yaşamı

Aile yaşamında aranılan hoş sohbet kadındır. Onunla hemen her şeyi açıklıkla ve kolaylıkla konuşabilir, düşüncelerinizi paylaşabilir ve ondan ilham alabilirsiniz.

Neleri sever?

Her canlıya ve adeta uçan kuşa bakmayı ve annelik yapmayı sever. Gönlü zengindir ve yardım etmeyi, insanları hoş tutmayı sever.

Neden nefret eder?

Çok fazla detayla aynı anda uğraşmak zorunda kalmaktan, fazla düzen ve tertipten, katı, bağlayıcı sorumluluk ve kurallardan, eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşımlar Balık burcu kadınını irite edebilir.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Şefkatli, merhametli, koruyucu ve kollayıcı erkekleri, kendisini toparlayan, her türlü işi onun adına organize eden erkeklerden hoşlanır. 

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Egosu yüksek, kendini ön plana çıkarmayı seven, gösterişçi ve abartılı yaklaşımları olan erkeklerden hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Akılcı, düşünceli ve ince davranışlar Balık kadınının kalbini yumuşatır. Sarılmayı, dokunulmayı seven bir kadındır. Şefkat ve merhamet ona her daim iyi gelecektir.

Balık kadını nasıl bir sevgili olur?

Son derece fedakâr ve cefakâr bir sevgili olur. Sevdiğinin her türlü ihtiyacına odaklanır ve onu karşılamak için elinden geleni yapar.

Balık kadını nasıl bir anne olur?

Balık kadını sonsuz verici bir anne olur. Çocuğunun her ihtiyacını şefkat ve merhametle karşılar, sevecen, ilgi doludur, çocuğunun isteklerini ondan önce anlar ve karşılamak için elinden geleni yapar.

Balık kadını nasıl mutlu olur?

Balık kadınını mutlu etmek ona korunaklı bir yuva sağlamaktan geçebilir. Sevecenlikten, ilgiden, merhametten beslenir ve bunlarla mutlu olur. Evcil hayvanlar onu sevindirir.

Balık kadını hangi hediyeleri sever?

Balık kadını sanata, müziğe, dansa ve yeryüzünde duyguyla algılanan her şeye duyarlıdır. Müzik aletleri, araç, gereçleri, kulaklıklar, fotoğrafçılık, resim ve diğer her türlü sanat malzemeleri ve ürünleri onun için en uygun hediyeler olabilir.

Balık kadını nasıl ikna edilir?

Balık kadınını ikna etmek kolay gibi görünse de ne istediğini kendi dahi bilmediğinden göründüğünden çok daha çetrefilli karmaşık olabilir. Her an değişebilen duygularına, hislerine hitap ederek onunla anlık empati kurarak onu ikna edebilirsiniz.

Balık kadını nasıl cezbedilir?

Balık kadınını cezbetmek için onun içinde bulunduğunuz anki duygu durumunu çok iyi anlamalı ve bunun gerektirdiği empati ve bağı kurmalısınız.

Balık kadını nasıl giyinir?

Balık burcu değişken bir burçtur. Bu değişkenliği giyimine ve tarzına yansıtır. Hemen her tarzı sever ve duygularına göre bu tarzı üzerine, giyimine yansıtır.

Balık kadını hangi renkleri sever?

Mavi, eflatun ve morun her tonu ona göredir. Beyazlar, okyanus dalgalarının her tonu üzerinde kolayca taşıyabileceği renklerdir.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.