Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Başak Burcu ErkeğiÇalışkan, tiziz, yardımsever… Astrolog Pınar Atmaca, Başak burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Başak erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Başak burcu erkeği özellikleri

Titiz ve çalışkan Başak burcu erkeği fayda odaklıdır ve adeta başkalarının yaşamlarını kolaylaştırmak için vardır. Bu noktada ilişkinizin sonucu ne olursa olsun olumlu sonuçlarını, iyileştirici gücünü yaşamınıza dahil ettiğinizde bedenen ve ruhen kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Başak burcu erkeği mükemmel seviyede titizdir. Bu genel yaşamı olduğu kadar detaylarda da bu şekilde olabilir. Ayrıntılar onun kalemidir. Hesap konularında uzmandır.  Başak erkeği için ilişkinin ciddiyeti önemlidir. Her ne seviyede olursa olsun birliktelikleri çok ciddiye alır. Her ne kadar dışarıdan göstermek istemese de içinde eğlenceye çok düşkün bir kişiliği vardır. Gündelik yaşamın telaş ve kaygılarından uzaklaştıran eğlenceli insanların etrafında olmasını ister. Başak erkeği arkadaşlarına karşı son derece şefkatlidir. Aşk konusunda beklediğiniz romantizmi sergilemeyebilir, zira aşkı üzerinde adeta bir iş gibi düşünülen bir proje olarak görebilir. Gündelik yaşamında sıra dışı çözüm ve yaklaşımları sever ve bunları bulmakta ustadır. İlişkisinde tam teslimiyetten hoşlanabilir, dolayısıyla zaten mükemmeliyetçi olduğundan, her türlü detayı ona bırakmak, emeğini desteklemek önemlidir. Ortak maddi konularda ve işlerde insiyatifi, para idaresini üstlenmek isteyebilir. Sağlık, şifa konularına oldukça düşkündür ve bu amaçlı sağlık gezilerinden hoşlanır. Ticari aklına ve önerilerine güvenebilirsiniz, zira bu konuda hayal edemeyeceğiniz kadar iyi olabilir.

Fiziksel özellikler

İnce, narin bir yapıya sahip olabilir. Sanki bastırılmış bir güzelliği ve yakışıklılığı var gibi bir görünüm sergileyebilir. Fiziksel hassasiyetleri olabilir.

Duygusal özellikler

Duygusallık ona mantıksız hatta zaman zaman çok yersiz ve gereksiz geldiğinden duygusal yanı olsa bile bunu saklamayı, gizlemeyi tercih edebilir. Pragmatik tutum ve davranışları tercih eder.

Olumlu yönleri

Çok yardımseverdir ve her daim fayda sağlamaya hazırdır. Pratik zekâsı sayesinde en zor sorunlara çözümler getirebilir, ihtiyacı olan kişilere ve tüm canlılara bu yönde oldukça cömert ve vericidir.

Olumsuz yönleri

Kılı kırk yaracak şekilde detaycı ve ayrıntıcı olması zaman zaman oldukça sıkıcı olabilir ve baskı yaratır. Çok fazla düşünür ve bu onu yanlış sonuç ve çıkarımlara itebilir ve hata yapmaya meyilli kılar.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta oldukça organize, hesaplı ve planlıdır. Kendini kapıp koyuvermez. İlişkilerinde ise tamamen vericiliğe ve fedakârlığa odaklıdır ve günün sonunda gerçeği ve doğruları görmekte zorlanır.

Kariyeri

Kariyerinde birden fazla iş ve kariyerle uğraşmayı sever. Tek bir şeyle yetinmeyebilir. Fayda ve yarar sağlayan işler, eczacılık, doktorluk, cerrahlık, veterinerlik ona uygun meslekler olabilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında da kendini kaptırmaktan hoşlanmaz. Kontrolcü, planlı, hesaplı olabilir. Ancak karşı tarafın memnuniyetine aşırı odaklıdır ve onun mutlu olmasına yardımcı olur.

Aile yaşamı

Aile yaşamında oldukça neşeli, canlı ve enerjik olabilir. Ailesiyle seyahati sever ve muhtemelen yerinde durmayı sevmeyen, gezmeyi, seyahat etmeyi seven bir aileye sahip olabilir.

Neleri sever?

Plan, proje ve organizasyonu sever. Aşkta bile ciddidir ve sorumluluk bekler. Görev insanıdır ve kendisine görevler verilmesinden ve başkalarını da görevlendirmekten hoşlanır.

Neden nefret eder?

Sorumsuzluktan, dağınıklıktan, tembellikten, etrafına hiçbir faydası ve iyiliği olmayan insanlardan nefret edebilir.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Onun nabzına göre şerbet veren kadınlardan hoşlanır. Her ne kadar toprak gibi katı bir elementin burcu olsa da değişkendir ve değişen ortamlarına ve ruh hallerine uyum sağlayan kadınlardan hoşlanır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Dağınık, faydasız, ne yaptığını, ne istediğini bilmeyen kadınlar ona göre değildir. Ciddi ve sorumluluk sahibi olmayan, görevlerini bilmeyen ve yapmayan kadınlardan hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Onunla barışmak için fayda ve alışveriş dengesini iyi gözetmelisiniz. Ona verdiklerinizi ve verebileceklerinizi göstermeli ve hesabınızı en ince ayrıntısıyla doğru yapmalısınız.

Başak erkeği nasıl bir sevgili olur?

Başak erkeği bir bakmışsınız ki tüm hayatınızı bir plana, programa ve düzene sokmuş. Aşktan gözünüzü açtığınızda bu durum sizi şoke edebilir.

Başak erkeği nasıl bir baba olur?

Çocuklarının her türlü gereksinimini doğru zamanda ve yerinde ve yettiği kadar karşılayan bir baba olur. Çocuklarına her zaman gereken özeni, desteği gösterir.

Başak erkeği nasıl mutlu olur?

Oldukça mükemmeliyetçi olan Başak erkeğini mutlu etmek kolay gibi görünmese de küçük düşünmelisiniz. Küçük detaylar ve sevinçler, evcil hayvanlar, bitkiler, temizlik onu çok mutlu edebilir.

Başak erkeği hangi hediyeleri sever?

Başak Erkeği için uygun hediyeler hayatını organize edebilecek elektronik veya fiziksel ajandalar, kalemler, kişisel bakım ürünleri, aromatik yağlar, sabunlar, banyo ürünleri olabilir.

Başak erkeği nasıl ikna edilir?

Başak erkeğini ikna etmek için çok boyutlu düşünmeniz gerekebilir. Duygular konusunda aklı karışık olabilir ve ona bu tarafından yaklaşmanız gerekebilir.

Başak erkeği nasıl cezbedilir?

Değişken bir burç olduğundan anlık ihtiyaç ve beklentileri önemlidir. Bunu tespit edip ona göre beklentilerini karşıladığınızda onu cezbedebilirsiniz.

Başak erkeği nasıl giyinir?

Başak erkeği değişken ruh hallerini yansıtan giysileri tercih edebilir. İçinde bulunduğu ortamın gereklilikleri bu ruh haliyle harmanlayarak değişik tarzlar taşıyabilir.

Başak erkeği hangi renkleri sever?

Kahverengiler, yeşiller ve doğanın tüm renkleri ona uygun olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.