Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Başak Burcu KadınıTitiz, düzenli, narin… Astrolog Pınar Atmaca, Başak burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Başak kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı, ilişkileri… Karşınızda A’dan Z’ye Başak burcu kadını özellikleri

Başak burcu kadını zeki, becerikli ve akıllıdır ancak bir o kadar pimpirikli ve titizdir. Hassas ve narin Başak kadını hemen hiçbir konuda net ve kendinden emin olmayabilir ve en ufak bir esintiden, farklı bir rüzgârdan ve değişiklikten şüphelenebilir, etkilenebilir. Sağlık ve şifa konuları tam da bu yüzden onun için çok önemli olabilir. Bu yönde geliştirdiği yeteneklerle kendisi de doğal bir şifacı, iyileştirici olabilir. Ayrıca oldukça yardımseverdir. Güçsüzlerin, mağdurların, sokak hayvanlarının, evcil hayvanların yanındadır, onlara bakmayı doğal bir görev olarak görür ve üstlenir. Temizlik onun için önemlidir, etrafındaki kişilerin bakımlı bulunduğu ortamların tertemiz olmasını bekler. Başak kadınının ardında genellikle güçlü bir baba ya da erkek figürü olabilir, bu durumu göz ardı etmemek onunla anlaşmak adına önemlidir. Başak kadını için bir ilişkide alma verme dengesi, eşitliği önemlidir, ilişkisinde huzur ve uyumu bu dengeleri koruyarak edineceğine inanır. Başak kadını için detaylar son derece önemlidir. Hemen hiçbir detayı unutmaz veya es geçmez. Eleştirel bir tutumu ve yapısı vardır, ama her şeyden önce kendini eleştirdiğini ve zaman zaman bir türlü beğenemediğini unutmayın. Bu duyguyu karşısındaki kişilere doğal olarak geçirir ve genel olarak onlardan beklentileri oldukça yüksek olabilir.

Fiziksel özellikler

Başak kadını zodyağın hassas, narin, kırılgan güzelidir. Bir Başak dalı gibi ince ve zarif olabilir. Güzelliğini saflığından, temizliğinden alır.

Duygusal özellikler

Başak kadını narin ve hassas görünümünün aksine pek duygusal olmayabilir. Zira Başak bir toprak burcudur ve sert bir yapısı vardır hatta zaman zaman zalimliğe götüren tutumları olabilir, bu durum zarif yapısıyla pek uyuşmayabilir. Bunun hemen her konuda aşırı titizliğinden kaynaklanabileceğini unutmayın.

Olumlu yönleri

Başak kadını çok yardımseverdir. Kendi beklenti ve ihtiyaçlarını göz ardı ederken ihtiyaç duyan ve muhtaç olan herkese hizmet etmeyi görev bilir. Bir işin başarıyla kotarılmasını istiyorsanız Başak kadınına devredebilirsiniz. Zodyağın en çalışkan ve üretken burcudur.

Olumsuz yönleri

Aşırı eleştirel tutumu, titizliği ve mükemmeliyetçiliği karşısındaki kişiler için yorucu olabilir. Ancak Başak değişken bir burçtur ve duruma, yere ve zamana adaptasyon gücü yüksektir. Bu değişkenliğinin ardından anlaşılması ve çözmesi oldukça güç bir profil çizebilir.

Aşk ve ilişkileri

Başak kadını pek romantik olmayabilir. Aşkta tıpkı işte olduğu gibi resmiyet, kararlılık ve ciddiyet arar. Zaman zaman soğuk ve mesafeli tutumları yaşadığı aşkta yorucu olabilir.

Kariyeri

Başak kadını birden fazla işi aynı anda kotarabilir. Kariyerinde hızlı ve keskin değişiklikler yapmayı da sever. Yardım ve bakım duygusunu besleyen doktorluk, öğretmenlik gibi mesleklere oldukça yatkın olabilir.

Cinsel yaşamı

Başak kadını cinsellikte de mükemmeliyetçi olabilir. Kendisi kadar karşısındakini de mutlu etmeye odaklıdır. Zekası onu fantezi ve kurgu dünyasına sürükleyebilir.

Aile yaşamı

Başak kadını ailesine karşı oldukça cömert ve verici olabilir. Genelde yerinde duramayan, gezen ve seyahat eden ebeveynleri olabilir. O da yetiştiği bu duyguyla ailesini sürekli gezdirebilir, yurt dışı gezilere götürebilir.

Neleri sever?

Başak kadını iş dünyasını ve çalışmayı sever. Kariyer basamaklarını adım adım çıkmak ona göredir ve otoriteye saygı duyar. Resmiyeti, ciddiyeti ve zaman zaman da mesafeyi sever.

Neden nefret eder?

Dağınıklıktan, düzensizlikten, organize ve planlı hareket edilmemesinden hoşlanmaz. Ayrıca detayların kaçırılması en hoşuna gitmeyen şey olabilir. Başak kadını detayların ve küçük mutlulukların her zaman peşindedir.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Düzenli, planlı ve organize hareket eden erkeklerden hoşlanır. Ciddiyeti ve mesafeyi sever. İstikrar ve tutarlılık onun için önemlidir ve bunu gözeten erkekleri hayatına çeker.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Çalışkan ve üretken olmayan, kendine ve çevresine bir fayda sunmayan erkeklerden hoşlanmayabilir. Kariyer sahibi erkekler ona göredir.

Nasıl barışır?

Başak değişken bir burçtur ve her ne kadar sert bir görünüm çizse de her durumun değişebileceğine inanır ve buna saygı duyar. Ona zaman tanımak barışmasının yolunu açar. Bir de fayda sağlayan güzel hediyeler alabilirsiniz.

Başak kadını nasıl bir sevgili olur?

Başak kadını hayatınızı kolaylaştıran bir sevgili olur. Size sağladığı görünür ve görünmez tüm faydalarıyla koruyucu meleğiniz olabilir. Emek ve hizmet onun için önemlidir.

Başak kadını nasıl bir anne olur?

Çocuklarını belli bir disiplin içinde yetiştirir. Kurallara uymasına önem verir. Çocuklarıyla ilgili hiçbir detayı kaçırmamaya özen gösterir ve onları geleceğe hazırlarken son derece planlı ve stratejik hareket edebilir.

Başak kadını nasıl mutlu olur?

Başak kadını küçük sevinç ve mutluluklara bayılır. Onu sık sık aldığınız küçük hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Azla yetinmeyi bilir. Sağlık ve şifa odaklı ve amaçlı hediyeler ona göredir.

Başak kadını hangi hediyeleri sever?

Başak Kadınına sağlık ve şifa ürünleri, hem kozmetik hem organik, natürel bakım ve güzellik ürünleri alabilirsiniz.

Başak kadını nasıl ikna edilir?

Başak kadını kendisine, görüşlerine itaat edilmesinden ve onların adeta bir buyruk gibi kabul edilmesinden hoşlanır. Onu ikna etmek istiyorsanız kayıt şartsız beklentilerini yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.

Başak kadını nasıl cezbedilir?

Beklenenin aksine Başak kadını övülmekten, takdir edilip pohpohlanmaktan hoşlanır. Bir Başak kadınının gönlünde ve kalbinde bir Aslan yattığını unutmamalı ve onu cezbetmek istiyorsanız bir kraliçe gibi davranmayı unutmamalısınız.

Başak kadını nasıl giyinir?

Başak kadını giyiminde pratik olmayı sever. Hayatını kolaylaştıran giysileri tercih eder. Kullanımı kolay, ütü ve zahmet gerektirmeyen giysiler tam da ona göre olabilir.

Başak kadını hangi renkleri sever?

Toprak renkleri ve yeşiller gibi doğanın tüm renklerini sever ve üzerinde taşımak ister.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.