İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye İkizler Burcu ErkeğiHareketli, sportif, zeki, çocuksu… Astrolog Pınar Atmaca, İkizler burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. İkizler erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye İkizler burcu erkeği özellikleri

Merkür’ün yerinde duramayan sosyal, hareketli ve sportif İkizler burcu erkeği öncelikle bire bir ilişki insanı değildir. Üstelik her an değişen ve kendisinin de çok anlamadığı farklı istek ve beklentileri olabilir. İkizler erkeği her ne kadar öyle görünmese de eve ve aileye son derece önem verir, annesi onun için bir güven kaynağıdır. Onu etkilemek için ailesini ve annesini hoş tutmalısınız. Eğitim ve öğrenim vazgeçilmezi olabilir ve hayat boyu sürebilir, kitaplar da en az insan dostları kadar ona yakındır. Hemen herkesle konuşabilir, görüşebilir, anlaşabilir. İkizler erkeği spora ve fiziksel aktivitelere meraklıdır, spor kulüplerinin vazgeçilmez üyesidir. İkizler erkeği hoş sohbete bayılır, onun ilgisini çekecek konular, fikirler vardır. İkizler erkeği özgürlüğüne düşkündür, en son yapılacak şey onun hareketini kısıtlamaktır. İkizler erkeği için görünümü önemlidir, farklı tarzları denemeyi sever. İkizler erkeği seyahati ve gezmeyi sever. Farklı rotalara yolculukların insanıdır. İkizler erkeği kibarlık ve nezaketten hoşlanır, her ne kadar göstermese de ilişkilere inanan bir romantik olabilir. Onun aklına, zekasına hitap etmeye çalışın.

Fiziksel özellikler

İkizler erkeği ince, uzun, sportif ve adaleli bir görünüme sahip olabilir. Her an harekete hazır esnek bir duruş sergiler.

Duygusal özellikler

Fazla duygusal değildir. Hatta tam aksine konfor, huzur ve rahatlık arayışı onu zaman zaman son derece materyalist kılabilir. Duygusal zekâ onun için önemlidir.

Olumlu yönleri

Aklınızı okuyabilir, son derece pratik zekalıdır, leb demeden leblebiyi anlayabilir. Tüm sorunlarınıza pratik çözümler geliştirir ve hayatınızı bu yönden kolaylaştırır. Konuşmayı, sohbeti sever ve gezmekten, hobilerden çok hoşlanır.

Olumsuz yönleri

Yüzeysel olabilir, çabuk unutur, bu yüzden plan ve programlarına sadık kalamayabilir ve verdiği sözleri çabucak unutabilir. Çocuksu tarafları onu ciddiyetsiz gösterebilir. Naif tarafıyla büyümeyen bir çocuk gibidir.

Aşk ve ilişkileri

Aşk ve ilişkilerde eşitlikten ve uyumdan yanadır. Mükemmel uyum ve ilişkiye hayrandır. Sevgilisinden tam bir uyum bekler ve karşısındaki kişiden ziyade bu uyuma aşıktır. İlişkisinde macera ve keşif peşinde olabilir, seyahat etmek ister.

Kariyeri

Kariyerinde fazlasıyla dağınık olabilir. Bir daldan diğerine konabilir. Farklı boyutlarda ve katmanlarda bir kariyer ve iş yaşamı arzulayabilir. Realist olmaktan uzak olabilir, ideallerin peşinden koşabilir.

Cinsel yaşamı

Karşısındaki kişiye tam anlamıyla uyum sağlamak ister. Onun istek ve arzularını kendisinden önde tutar. Belirgin istekleri olmayabilir. Karşı taraf ne isterse onu yaparak onu memnun etmeye çalışabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında tam bir emektardır, üretken ve çalışkandır. Ailesine fayda ve iyilik sağlamak onun için önemlidir.

Neleri sever?

Uyumu, ahengi, dansı, sanatı sever. Adaletli ve eşitlikçi yaklaşımlardan hoşlanır. Onun için yaşam ahenkle dans edilmesi, barış ve huzur içinde olunması gereken bir yerdir.

Neden nefret eder?

Aşırı lider, baskıcı ve dominant karakter ve tutumlardan hoşlanmaz. Yönetilmek ona göre değildir. Otoriter bir yapınız varsa ondan uzak durmalısınız.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Maceraperest ve keşfe düşkün kadınlardan hoşlanır. Bu kadın seyahat etmeyi sevmeli ve buna her zaman hazır olmalıdır. Canlı, neşeli, enerjik kadınlardan hoşlanır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Aşırı baskıcı ve kendisini kısıtlayan, hesap soran kadınlardan hoşlanmaz. Özgürlüğünün kendisine kalmasını, sosyal yaşamına karışılmamasını ister.

Nasıl barışır?

Zodyağın barışması en kolay burçlarından olabilir. Zira çabuk unutur ve olayların üzerinde durmayı sevmez. Çocuksu ve naiftir. Bu yanlarının üstüne gidebilirsiniz.

İkizler erkeği nasıl bir sevgili olur?

İkizler erkeği son derece barışçıl, sakin bir sevgili olabilir. Ancak uçarı yapısı ve unutkanlığı onu ilişkisinde zor bir insan kılabilir.

İkizler erkeği nasıl bir baba olur?

Oldukça öğretici ve bilgilendirici bir baba olabilir. Çocuğunun sportif başarılarını ve aktivitelerini destekler. Çocuğuyla çocuk ve arkadaş olabilir ancak ciddi konular onu sıktığından sorumsuz davranabilir.

İkizler erkeği nasıl mutlu olur?

İkizler erkeğinin mutluluğuna giden yol barış, huzur ve sakinlikten gidebilir. Kendisine çıkışılmasından, karışılmasından, seslerin yükselmesinden asla hoşlanmaz.

İkizler erkeği hangi hediyeleri sever?

İkizler Erkeği için uygun hediyeler yine kitap, defter, kırtasiye ve yazı gereçleri yanında sportif kıyafetler ve aksesuarlar, dış mekan giysileri olabilir.

İkizler erkeği nasıl ikna edilir?

İkizler erkeğini ikna etmek için öncelikle huzurlu ve barışçıl bir ortam sağlamalısınız. Onunla kavgaya asla girişmemeli, aklına ve zekâsına hitap etmeli ve bol bol konuşmalısınız.

İkizler erkeği nasıl cezbedilir?

İkizler erkeği kibarlıktan ve nezaketten hoşlanır. Narin bir yapısı vardır ve asla kabalıktan hazzetmez. Zarif tutumunuzla onu cezbedebilirsiniz.

İkizler erkeği nasıl giyinir?

İnce ve kalem gibi bir çizgisi vardır. Zarafet taşıyan, kaliteli kumaşlardan iyi dikimli elbiseleri sever. Tarzına değişkenlik katmaktan da hoşlanır. Ruh haline göre bu değişiklikleri üzerine yansıtır.

İkizler erkeği hangi renkleri sever?

Uçuk renkler, gri tonları, beyaz tonları gibi çok net olmayan arada renkler ona göre olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.