İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye İkizler Burcu KadınıZeki, meraklı, konuşkan… Astrolog Pınar Atmaca, İkizler burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. İkizler kadını nasıldır, olumlu olumsuz yanlar ne, kariyeri bize neler söylüyor? Aşk hayatı nasıldır? Karşınızda A’dan Z’ye İkizler burcu kadını özellikleri

Zodyak’ın Merkür yönetimindeki İkizler burcunun değişken karakteri onu şekilden şekle sokabilir. Bir gün iyi, neşeli diğer gün bambaşka biri olabilir. İkizler kadını çok konuşkandır, sohbetten hoşlanır, fikir paylaşımına açıktır, konudan konuya zıplayabilir. Ayrıca oldukça meraklıdır, kitaplar ve bilgi en yakın dostudur. Sportiftir, yerinde durmaktan hiç hoşlanmaz. Farklı farklı ilgi alanlarını sever, değişik hobi gruplarına katılır, kursların müdavimidir. Hareketli mizacının tam aksine iç dünyasında rahat ve huzur arayan bir tarafı olduğunu unutmamak gerekir. Keyif, huzur ve konforunu sağlayan ortamları paylaşmaktan hoşlanır. Buna maddi rahatlık da dahildir. Aşktan ziyade ilişkinin kendine aşıktır. Dolayısıyla her ne kadar hava burcu olmasının tüm uçarılığını taşısa da niyeti oldukça ciddi olabilir. Ortak maddi konularda, ortak girişimlerde oldukça ciddi ve kararlıdır. İkizler kadını için aile ve annenin yanında olması, uzakta bile olsa yakınlığını hissetmesi güven vericidir. Öte yandan İkizler kadını için arkadaşları olmazsa olmazıdır, kendini mutlaka özgür hissetmek ister.

Fiziksel özellikler

İkizler kadını zodyağın en güzellerinden biridir. Değişken özellikleri şekilden şekle girmesini sağladığından aynı anda seksi ya da çocuksu ya da ciddi ya da uçarı bir görünümü olur ki bu da onu daha da güzel kılar. Karşısındakini nasıl etkilemek istiyorsa o görünüme ve izlenime bürünebilir.

Duygusal özellikler

Görüntüsünün aksine ağır bir romantik olabilir. Ancak duruma ve şartlara göre bu yönünü de esnetip adapte edebilir. Karşısındaki kişiye ve kendi arzu ve heveslerine göre duygusallığını da şekillendirebilir.

Olumlu yönleri

İkizler kadını ile asla sıkılmaz ve onunla daldan dala konabilir, keyifle seyahat edebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Meraklı oluşu ve bilgiye açlığı sizi de sürekli güncel kılar.

Olumsuz yönleri

Bir şeye tutunamaması, kolay vazgeçmesi, yüzeyselliği ilişkide zaman zaman yorucu ve tüketici olabilir.

Aşk ve ilişkileri

İkizler kadını ilişkisinde gerçek bir maceraperest olabilir. Farklı yaşamlardan, bohem hayattan, zevklerden hoşlanır. Sık sık ülke ve yer değiştirmek, yabancı diyarlarda yaşamak isteyebilir.

Kariyeri

İş yaşamı ve kariyerinde duygularını ve empati gücünü ortaya çıkarır. Çok farklı unsurları birbirleriyle karıştırarak mucizevi sonuçlar ortaya koyar.

Cinsel yaşamı

Cinsellikte dengeler önemlidir. Kendisi kadar karşısındakinin duygularını önemser. Yüzeysel görünümünün aksine tensellikten ve dokunmaktan hoşlanabilir.

Aile yaşamı

Ev ve aile yaşantısında çok verici ve gerçek bir hizmetkâr olabilir. Ailesi ve çocukları için pervane olabilir ve ne gerekiyorsa yapmaktan asla geri durmaz.

Neleri sever?

Yumuşaklıktan, kibarlıktan ve zarafetten hoşlanır. Sertlik ve kabalığa tahammül edemez. Adalet ve eşitlikten yanadır. Sevgi onun için paylaşmaktır.

Neden nefret eder?

Tepkisellikten ve düşünmeden atılan adımlardan nefret eder. Lider ve yönetici yaklaşımlar ona göre değildir. Emir almaktan, baskı görmekten ve kısıtlanmaktan asla hazzetmez.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Kendisi gibi özgürlükçü, gezmeyi, yaşamayı seven, hızlı hareket edip kolay kararlar veren erkekler ona göredir. Maceracı ruhları sever.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Kısıtlayan, konuşmayan, düşünce ve fikirlerini paylaşmayan ve sohbet etmekten kaçınan erkeklerden hoşlanmaz. Her zaman etrafında dostları ve arkadaşları olan erkekleri sever.

Nasıl barışır?

İkizler kadını kin tutmaz, olayların üstünde durmaz ve kolay unutur. Onu tatlı bir sohbetle kendinize yeniden bağlayabilirsiniz.

İkizler kadını nasıl bir sevgili olur?

Nazik ve kibar bir sevgilidir. Ancak çok konuşur ve her şeyin de konuşulmasını ister. Zihinsel olarak ikna edilmesi gereken bir sevgilidir. Akıl oyunları ona göredir.

İkizler kadını nasıl bir anne olur?

Çocukları arasında asla ayırım yapmaz. Onları aklı ve fikirleriyle yöneten bir danışman gibi olur. Anneden çok iyi bir arkadaş olabilir.

İkizler kadını nasıl mutlu olur?

İkizler kadını aile sıcaklığını hissettiği ortamlardan hoşlanır. Annesinin yakınlarında olmasını ister. Şefkatli ve merhametli yaklaşımlar, sarıp sarmalayan bir kucak onu mutlu eder. Evcil hayvanları çok sever.

İkizler kadını hangi hediyeleri sever?

İkizler Kadını için merakla gezdiği gördüğü yerleri fotoğraflayabileceği bir fotoğraf makinesi, kitaplar, bulmacalar, kutu ve zekâ oyunları, kırtasiye ürünleri harika hediyeler olabilir.

İkizler kadını nasıl ikna edilir?

İkizler kadınını parlak fikir ve düşüncelerinizle ikna edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarından destek almak, sosyal çevresinden yararlanmak bu yönde işinizi oldukça kolaylaştırabilir.

İkizler kadını nasıl cezbedilir?

Güzel dekore edilmiş bir ev veya mekânda onu ağırlamak cezbedici olacaktır. Bu yerin konforu ve rahatlığı yanında romantik olmasına dikkat edin. Şömineli ortamları sevebilir.

İkizler kadını nasıl giyinir?

Giyim zevki son derece değişken olan İkizler kadınının geniş ve her telden bir gardırobu olabilir. Giysilerini o anki ya da günkü ruh durumuna bağlı olarak seçecektir.

İkizler kadını hangi renkleri sever?

İkizler kadını hava burcu olmasından dolayı pastel renkleri sever, pembe, mavi ve lilalar ruhundaki çocuksu naifliği sergilediğinden tercihli renkleri olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.