Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Koç Burcu ErkeğiLider, kararlı, inatçı… Astrolog Pınar Atmaca, Koç burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Koç erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Koç burcu erkeği özellikleri

Zodyak’ın lider ve eril burcu ve aynı zamanda ilk burcu olan Koç erkeklerde daha baskın ve dominant bir nitelik kazanabilir. Koç erkeği hemen her konuda önde ve birinci olmak ister, önüne geçilmesinden hoşlanmaz. Burçlar kuşağının doğal lideridir ve liderliğin kendisine bırakılmasını ve kendisine destek olunmasını ister. Rekabeti ve iddialaşmayı sever, oyun oynamayı ve bu oyunlarda da galip gelmeyi sever. Flörtözdür ve kendisine karışılmasından hoşlanmaz, serbestlik ve özgürlükten yanadır. Ev ve aile Koç burcu erkeği için vazgeçilmezdir, ailesini her daim ön plana koyarak yüceltir. Karşısında dengeli, uyumlu, nazik, kibar insanlar arar, birlikte olacağı insan ona göre kendini adapte etmeli ve uyumlandırmalıdır. Lüksü ve konforu sever zira bu konfor ona güven verir. Komşularıyla sohbeti sever, yakın çevresine ilgili ve çok meraklıdır. Çok fazla uzamayan kısa sohbetlerden, kısa mesajlaşmalardan hoşlanır. Derin, ağdalı muhabbetlerin insanı değildir. Seyahatler ve hareketlilik vazgeçilmezidir. Hızla arzuladığı yere ulaşmak ister ve hızlı arabaları sever. İddiası ve beklentisi yüksek olan ve bu konuda kolay kolay ödün vermeyen Koç erkeğini etkilemek, ikna etmek onu ondan önce düşünmekten geçebilir. Hızlı ve atik davranmaktan hoşlandığı için ve çoğu zaman kararsızlıktan yanlış adımlar attığı için hatalarına karşı hoşgörülü olmak gerekebilir.

Fiziksel özellikler

Koç burcu erkeği maskülen bir yapıya sahiptir. Sakallı, bıyıklı olabilir. Saçlarına özen gösterir. Giyimi, duruşu ve tarzı konusunda son derece iddialı ve gösterişlidir. Tüm bunlara rağmen anlaşılması zor bir utangaçlığı ve çekingenliği olabilir.

Duygusal özellikler

Koç erkeği duygusuz gibi görünse de kendisinin de çok anlamlandıramadığı garip, tuhaf duygulara sahip olabilir. Karmaşık bir duygusal yapısı vardır. Zaman zaman pervasız zaman zaman aşırı alıngan bir duruş içinde olabilir.

Olumlu yönleri

Maskülen duruşu ve özelliklerine karşın Koç erkeği oldukça merhametli, vefalı olabilir. İhtiyaç duyduğunuzda aranızda ne geçmiş olursa olsun yanınızda olur ve size gereken desteği sunar.

Olumsuz yönleri

Koç erkeği sert ve kaba olabilir. Patavatsız sözleri incitici olabilir. Üstelik yaptığını hemen unuttuğundan ve bir sonraki aşamaya çarçabuk geçtiğinden geri adım atmayı ve özür dilemeyi de bilmez.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta ve ilişkilerinde tutarlılıktan, eşitlikten, denge ve uyumdan hoşlanır. Aşık olacağı kişi ortamın en anlı şanlı göze çarpıcı kişisi olabilir. Ancak ilişkisinde seçeceği kadın dengeli, uyumlu, kibar ve nazik olmalıdır.

Kariyeri

Kariyerinde azimli ve kararlıdır. Organize ve sistemli hareket etmekten hoşlanır. Adımlarını hesaplayarak ve planlayarak atar ve çıkmak istediği noktaya sabır ve metanetle gelir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında da hızlı ve çabuk hareket edebilir. Uzun sevişmeler pek ona göre olmayabilir. Ağırdan almayı, özen göstermeyi de pek sevmez.

Aile yaşamı

Aile yaşamında son derece sevecen ve vefalıdır. Büyüklerine karşı hem sevecen hem de saygılıdır. Aranılan ve sevilen evlat ve torundur.

Neleri sever?

İhtişamı, abartıyı, gösterişi sever. Süper görünümlü ve hızlı arabalar tutkusu olabilir. Seyahatleri, uzun yol ve yolculukları sever.

Neden nefret eder?

Soğukluktan, mesafeden nefret edebilir. Bir ateş burcu olduğundan son derece sıcakkanlıdır. Sosyal grupların ve çevrelerin vazgeçilmez kişisidir ve sosyal ağlar onun için önemlidir. Dolayısıyla böyle ortamları sevmeyenleri yanında tutmaz.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Nazik, sakin, kibar, sessiz, ne yaptığını bilen ve ayakları yere basan, akıllı kadınlardan hoşlanır. 

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Hareketsiz, durağan, sabit, sıkıcı kadınlardan hoşlanmaz. Sosyal ortamları ve eğlenmeyi sevmeyen kadınlar hiç de ona göre değildir.

Nasıl barışır?

Barışılması en kolay erkeklerden biri olabilir. Zira çabuk unutur ve üzerinde hiç durmaz. Gönlünü almak onu övmekten ve yüceltmekten, aslansın, kralsın demekten geçebilir.

Koç erkeği nasıl bir sevgili olur?

Koç sevgilinizle eğlenirsiniz. Hızlıca bir yerden diğerine gidebilir, anın tadını kolayca çıkarabilirsiniz. Spor ve fiziksel aktivitelerinizi paylaşabilirsiniz. Güzel yemeklerden hoşlanır, yemekli davetleri sever.

Koç erkeği nasıl bir baba olur?

Koç erkeği son derece babacandır. Çocukları da kendisi gibi bir numaradır ve onları şampiyon yapmayı sever. Gösterişli bir babadır. Ancak kariyerine ve kendine de önem verdiği için farkında olmadan çocuklarını ihmal edebilir.

Koç erkeği nasıl mutlu olur?

Koç erkeğini mutlu etmek onu övmek ve yukarılara çıkarmaktan geçebilir. Aksiyonu ve hareketliliği sevdiği için ona kendi alanını açmayı ihmal etmeyin.

Koç erkeği hangi hediyeleri sever?

Koç Erkeği için önerilebilecek hediyeler şık ve gösterişli saatler, aksesuarlar, altın veya gümüş kol düğmeleri, bileklikler olabilir.

Koç erkeği nasıl ikna edilir?

Koç erkeğini ikna etmek için onunla rekabete ve oyuna hazır olmalısınız. Ancak yenilmekten hoşlanmadığını da aklınızda tutmalısınız. En basitinden onunla oyun oynayıp ya da bir maç yapıp yenilebilirsiniz.

Koç erkeği nasıl cezbedilir?

Koç erkeğini cezbetmek için en büyük aracınız kibarlığınız ve nezaketiniz olabilir. Sessiz, sakin, dinleyici olmanız onun kalbinin anahtarı olabilir.

Koç erkeği nasıl giyinir?

Koç erkeği şık giyinmeyi sever. İyi ve kaliteli kumaş ve dikimler ona göredir. Parası varsa güzel ve alımlı giysilere parasını harcar. Ünlü markaları üzerinde taşımayı sever.

Koç erkeği hangi renkleri sever?

Frapan dore, kırmızı, turuncu aksesuarlar ve saatleri, koyu renklerle mükemmel bir şekilde bağdaştırabilir. Yerine ve ortamına uygun renkleri kullanmasını bilir.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.