Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Kova Burcu ErkeğiSıradışı, azimli, kararlı…  Astrolog Pınar Atmaca, Kova burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Kova erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Kova burcu erkeği özellikleri

Burçlar kuşağının bu en marjinal, sıra dışı erkeği olan Kova erkeği kolay anlaşılabilen biri değildir. Tuhaf yaklaşım ve aksiyonları sizi şaşırtabilir ve kontrpiyede bırakabilir. Nasıl hareket edeceğinizi kestiremeyebilirsiniz. Üstelik zaman zaman buz gibi yaklaşımıyla araya kocaman mesafeler koyabilir. Ciddi bir görünümü olsa da oldukça sosyaldir ve hümanisttir. Barışın ve huzurun peşindedir. Ufak hesaplar ve ayrıntılar konusunda iyi olmayabilir ve bu noktada birilerinden en çok da eşinden destek bekleyebilir. Kova sabit bir burçtur dolayısıyla her ne kadar sosyal ve dost canlısı kimliğiyle rahat bir görünüm çizse de karşısındaki kişinin ayaklarının yere sağlam basmasını ve kendinden emin ve özgüvenli bir duruş içinde olmasını isteyebilir. Üstelik marjinal tarafı karşısındaki kişinin abartılı ve gösterişli olmasını da olumlu karşılayacaktır. Kova erkeği evinde mutlak konfor ve rahatlık bekleyebilir. Huzurlu ortamları sever. Kova erkeği aşkta değişkenlikten hoşlanabilir ve karşısındaki kişinin esnek ve uyumlu olmasını bekleyebilir, üstelik pratik zekâya da aşıktır. Kova erkeği gündelik yaşamında, iş ortamında koruyucu, kollayıcı ve anlayışlı olabilir. Evcil hayvanları sever. Kova erkeği uzaklarla etkileşimi, iletişimi sever, sürekli yazıştığı kişiler olabilir. Yolculukları ve gezmeyi sever. Kova erkeği hedefleri konusunda oldukça hırslı olabilir, kariyerinde azimli bir görünüm çizerken planları doğrultusunda her türlü çabayı gösterebilir. Kova erkeği sosyal yaşamında oldukça aktif ve hareketlidir, arkadaşlarıyla birlikte gezmekten, seyahat etmekten, fikirlerini paylaşmaktan hoşlandığı gibi bu konuda sınır tanımayabilir. Ondan evcimenlik beklenmemelidir.

Fiziksel özellikler

Kova erkeği de tıpkı Oğlak erkeği gibi keskin, sert hatlara sahip olabilir. Satürn burcudur ve bu gezegenin getirdiği kemikli ve ince bir yapısı olabilir.

Duygusal özellikler

Kova erkeği oldukça sosyal ve dost canlısı olsa da mesafeli ve soğuktur. Fazla duygusallık beklenmemelidir.

Olumlu yönleri

Sosyal duyarlılığı yüksek ve arkadaş canlısıdır. Bilgi ve öğretme konusunda çok iyidir. Ondan çok fazla şey öğrenebilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Sosyal görünümünün aksine yakın bir sıcaklık kurmakta zorlanabilir, soğuk ve zaman zaman fazla ciddi olabilir.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta zekâya önem verir, karşısında akıllı, pratik, çözüm bulucu ve hoş sohbet bir kadın arar. Ciddi beraberliklerinde karşısındaki kadının gösterişli, alımlı ve dikkat çekici olması önemlidir. Zengin bir kadın tercih edebilir.

Kariyeri

Kariyerinde azimli ve mücadeleci olabilir. Tuttuğunu koparan bir yapısı vardır ve inandıklarından asla ödün vermeyebilir. Zorluk ve mücadele gerektiren işler, teknoloji, yapay zeka işleri ona göre olabilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında soğuk, mesafeli bir tutumu olabilir. Beyin onun için en önemli cinsel uyaran olabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında rahatı, konforu ve konfor alanı önemlidir. Maddiyat bu açıdan elzem olabilir. Materyalist ve mantıklı bir tutum içindedir.

Neleri sever?

Hava burcu olmasının getirdiği hafiflik hoşuna gider. Ancak sınırların belli olmasını ve aşılmamasını da bekler. Sohbet ve entelektüel uyum onun için önemlidir.

Neden nefret eder?

Mantıktan ve akıldan uzaklaşılmasından nefret eder. Vizyonsuzluk onun için bir sorun olabilir. Kişilerin belli bir düşünce ve ideolojiye sahip olmalarını bekler.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Akıllı, sevimli ve hoş sohbet kadınlardan hoşlanır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Fazla sorgulayan, eleştiren, araştıran aşırı duygusal kadınlar onu iter. Romantizm ve hayaller, fazla sıcaklık ve yakınlık hoşlanmadığı şeylerdir.

Nasıl barışır?

Akıllı ve mantıklı yaklaşımlara değer verdiğinden bu tür tutumlarla onun barışmasını sağlayabilirsiniz.

Kova erkeği nasıl bir sevgili olur?

Akıllı, öğretici, vizyon getiren ve yol gösterici bir sevgili olur. Ancak ondan fazla sıcaklık, yakınlık ve samimiyet beklememelisiniz.

Kova erkeği nasıl bir baba olur?

Çocuklarına karşı bir öğretmen gibidir. Her eksiklerine ve ihtiyaçlarına akılcı ve pratik çözümler getirmeyi sever. Duygusal anlamda bir yakınlık kurmayabilir.

Kova erkeği nasıl mutlu olur?

Kova sabit bir burç olduğundan harekete geçmekte zorlanır. Onu harekete geçirebilecek kadar sabırlı, ısrarlı yaklaşımlar onu mutlu eder. Arkasında itici bir güç olmalıdır.

Kova erkeği hangi hediyeleri sever?

Kova Erkeği için uygun hediyeler eksantrik, farklı, değişik, sıra dışı hatta marjinal hediyeler, elektronik ürünler, teknoloji ürünleri olabilir.

Kova erkeği nasıl ikna edilir?

Kova erkeği sıra dışıdır ve çağının çok ötesinde düşünür ve hareket eder. Onu herhangi bir konuda ikna etmek için bu tarz yaklaşımları benimsemelisiniz.

Kova erkeği nasıl cezbedilir?

Kova erkeği sahneye çıkar gibi davranan kadınlardan hoşlanır. Aslında içten içe kendisi de öyle olmak isteyebilir. Şan, şöhret, cazibe, gösteriş, ihtişam onu cezbeden şeylerdir.

Kova erkeği nasıl giyinir?

Kova erkeği modern tarzları tercih eder. Ortamı uygunsa uçuk ya da sıra dışı giysileri bile denemekten çekinmeyebilir.

Kova erkeği hangi renkleri sever?

Maviler ve buz beyazı tercih ettiği renkler olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.