Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Oğlak Burcu ErkeğiGüvenilir, doğrucu, dürüst… Astrolog Pınar Atmaca, Oğlak burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Oğlak Burcu erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Oğlak burcu erkeği özellikleri

Zodyağın belki de en güvenilir burcudur Oğlak erkeği. Sözünde durur, dürüsttür, yalana ve hileye başvurmak onun için son derece zayıf bir eylemdir. Hayatını muntazam bir yapı gibi düzgün yürütmek ister. Pek çok konuda düzgünlük ve doğruluk söz konusu olduğunda mükemmeliyetçidir. Oğlak erkeği gerçek, saf ve duru güzelliğin peşindedir. Güzel ve alımlı kadınları sever. Oğlak erkeği maddi konularda oldukça farklı, normların dışında yaklaşımları benimseyebilir. Oğlak erkeği ailesinde lider pozisyondadır. Oğlak erkeğinin gündelik etkileşimi oldukça karmaşık, iletişimi tuhaf olabilir. Bu neden yanlış anlamaya ya da anlaşılmaya çok meyillidir. Oğlak erkeği gündelik yaşamında ve iş ortamında oldukça hareketli ve esnek olabilir. Normal duruşuyla tezat bu yaklaşımına şaşırmamak gerekir. Oğlak erkeği ortak maddi konu ve paylaşımlarda sözünün geçmesini isteyen baskın ve dominant bir karaktere sahiptir. Zaten Oğlak burcu da yönetici ve kardinal bir burçtur. Bu konularda kendisine ve seçimlerine saygı bekler. Oğlak erkeği bulunduğu ortamın dışında ve uzağında, yabancılara karşı son derece yardımsever ve fayda odaklı bir tutum sergileyebilir. Oğlak erkeği eşinden, sevgilisinde şefkat ve anlayış bekler ve onun adeta bir anne gibi koruyucu ve kollayıcı olmasını isteyebilir. Oğlak erkeğinin içinde gizli bir kâşif ve maceraperest yattığını unutmayın zira her ne kadar kalemle çizilmiş gibi düzgün bir duruş sergilese de macera ve keşif onun ruhunda vardır.

Fiziksel özellikler

Oğlak erkeği kemikli bir fiziksel yapıya, sert bakışlara ve çatık kaşlara sahip olabilir. Elmacık kemikleri belirgin, alnı veya çenesi büyük ya da çıkık durabilir.

Duygusal özellikler

Oğlak erkeğinin anlaşılması zor hatta imkânsız olan gizemli bir duygusallığı olabilir. Duygulardan çok iyi anlar ancak bunu karşısındakine belli etmez ve oldukça ketumdur.

Olumlu yönleri

Doğrucu, dürüst, istikrarlı ve güvenilirdir. Sabırlı, saygılı ve dirayetlidir.

Olumsuz yönleri

Yanlışı, hatayı ve doğru yoldan sapılmasını asla kabul etmeyebilir. Buna bağlı olarak oldukça inatçıdır.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta güzelliğe önem verir. Saf ve duru güzellik onun için önemlidir, estetik ve kozmetikten hoşlanmayabilir. İlişkilerinde evcimen, hassas ve duyarlı olabilir, ayrıca koruyucu ve kollayıcıdır.

Kariyeri

Kariyerinde adil bir yaklaşım bekler. Dürüstlük iş hayatında önemli bir kriterdir. Kariyer konusunda sabırlıdır ve stratejik bir planlamayla adım adım ilerleyebilir. İnşaat ve mimarlık gibi mesleklere uygundur.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında arzulu, şehvetli olabilir ve zevklere, rahatlığa önem verir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında lider kişidir. Sözünün dinlenmesini ve kendisine uyulmasını ister. Aile içinde pek çok konuda ilkleri gerçekleştirebilir.

Neleri sever?

Güzelliklerden, sanattan ve estetik inceliklerden hoşlanır. Keyif alacağı uğraşları ve hobileri olsun ister. Yemeğe meraklıdır ve ağzının tadını çok iyi bilir.

Neden nefret eder?

Aşırı sorgulanmaktan, aceleye getirilmekten hoşlanmaz, saygısızlıktan, tutarsız tutum ve davranışlardan, yalan ve riyadan nefret eder.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Güzellikte bir tablo kadar kusursuz kadınları sever. Ayrıca bu kadın dürüst, doğruluktan şaşmayan, sakin, sade ve kibar olmalıdır. Standartları oldukça yüksek olabilir.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Çok fazla zorlayan, ısrarcı, yorulmak bilmeyen, gürültücü, mücadeleci, aşırı hareketli kadınlardan hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Oğlak erkeği için barışmak tensel haz ve zevklerden geçebilir. Yemeğe de düşkündür. Evcimenlik, şefkat, merhamet onu etkileyen şeylerdir.

Oğlak erkeği nasıl bir sevgili olur?

Dürüst, sözüne güvenilen, doğrucu bir sevgili olur. Planlı, stratejik hareket etmeyi sever. Gizli, gizemli maceralardan hoşlanabilir.

Oğlak erkeği nasıl bir baba olur?

Rahatına düşkün bir baba olabilir. Ev ortamının sakinliğinden hoşlanır. Çocuklarının bu rahat ve konforu bozmasını istemez.

Oğlak erkeği nasıl mutlu olur?

Oğlak erkeği için konfor alanı önemlidir ve bu alanın ihlal edilmemesi, sınırların korunması, saygı, mesafe onu mutlu eden şeylerdir.

Oğlak erkeği hangi hediyeleri sever?

Oğlak Erkeği için uygun hediyeler şık ve kullanışlı cüzdanlar, portföy ve evrak çantaları, deri ürünler, takım elbise, frak ve benzer uygun aksesuarlar olabilir.

Oğlak erkeği nasıl ikna edilir?

Oğlak erkeğini herhangi bir konuda ikna etmek deveye hendek atlatmaktan zor olabilir. Oldukça inatçıdır. İnanmadığı bir konuda asla ikna olmaz. Onun maceracı tarafını keşfetmeye ve yakalamaya çalışın.

Oğlak erkeği nasıl cezbedilir?

Oğlak erkeğini cezbetmenin yolu ona aradığı rahatlığı sunmaktan ve biraz anne gibi olmaktan geçebilir.

Oğlak erkeği nasıl giyinir?

Oğlak erkeği jilet gibi giyinir. Düz, sade, kaliteli, şık giysileri tercih eder. Klasikler, pardösü ve trençkotlar vazgeçilmezi olabilir.

Oğlak erkeği hangi renkleri sever?

Doğal renkler ve kahve tonları tercihi olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.