Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Oğlak Burcu KadınıDisiplinli, güvenilir, adil… Astrolog Pınar Atmaca, Oğlak burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Oğlak kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri neler? Kariyerinde nasıl ilerler, aşk hayatı nasıldır? Karşınızda A’dan Z’ye Oğlak burcu kadını özellikleri

Oğlak burcu dişil bir toprak enerjisidir. Oğlak kadınları da doğal olarak bu enerjiyi yüksek olarak sergiler. Oğlak burcu Satürn yönetimindedir, dolayısıyla yönetici gezegenin getirdiği sertlik, soğukluk, mesafe ve ciddiyet bu burcun kadınlarında kendini daha fazla gösterebilir. Ancak bu sert kabuğun ardında ve arkasında gizli duygusallıklar, alınganlık ve hassasiyetler olabilir ama bu burçla tezat düşen bu özellikler kişilere şaşırtıcı gelebilir. Oğlak kadını sevecenlik, şefkat beklentisi içinde olabilir. Oğlak kadını için ev ve aile çok önemlidir. Oğlak kadını için saygı ve itibar önemlidir, duruşuna, statüsüne, konumuna saygı gösterilmesini ister. Oğlak kadını ciddiyet ve resmiyet sever, yüzeysel tutum ve davranışlardan, gerçekçi olmayan yaklaşımlardan nefret edebilir. Oğlak kadını aşkta huzur, sakinlik ve yavaşlık arar. Sabırsız ve aceleci tutumlardan rahatsız olur. Oğlak burcu kadını için görev ve sorumluluklar her şeyden önce gelebilir. Ancak her ne kadar görüntüsü fazla ciddi hatta zaman zaman tedirgin edici olsa da ruhunda sonsuz iyilikler olabileceğini unutmayın. Oğlak kadını Satürn kurallarına, disiplinine bağlıdır ve bu açıdan ilişkiler ve aile konusunda tutucu olabilir. Macera, seyahat gibi konularda tedirgin ve çekimser davranabilir.

Fiziksel özellikler

Satürn burcu olarak kemikli bir yapısı olabilir. Çene ve elmacık kemikleri belirgindir. Genel olarak hatları bir mimari yapı gibi çizilmiş durabilir.

Duygusal özellikler

Oğlak kadını duygusal görünmez. Tak aksine soğuk ve mesafeli bir duruş sergileyebilir. Ancak bu duruşun ardında derin ve çözülmesi zor bir duygusallık yatıyor olabilir. Filmin en olmadık sahnelerinde gözleri dolan Oğlak kadınları vardır.

Olumlu yönleri

Oğlak kadını hayatınıza disiplin, sorumluluk katar. Onunla aşılması zor görünen işleri halledebilirsiniz. Sorumluluklarınızı, görevlerinizi yerine getirmenizde yol göstericidir ve planlıdır.

Olumsuz yönleri

Zaman zaman yersiz görünebilecek soğukluk ve mesafesi fazlaca ciddiyet yaratabilir ve sizi ondan uzaklaştırabilir. 

Aşk ve ilişkileri

Aşkta ve ilişkilerinde tensel olabilir, karşı taraftan fiziksel bakım ve güzellik beklentileri olabilir. İlişkisinde ise şefkat ve merhamet arayışı vardır. Evle ilgili tüm sorumlulukların paylaşılmasını ister.

Kariyeri

Kariyerinde adil ve eşitlikçi yaklaşımlardan yanadır. Adalet vazgeçilmezi ve hukuk ve yasal işleri, kuralların belirgin ve belirleyici olduğu uğraş ve meslekleri tercih edebilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında tensel hazlar onun için önemlidir. Birlikte olduğu kişinin hoş, yakışıklı, güzelliklere önem veren biri olmasını bekleyebilir. Sadakat ve bağlılık vazgeçilmezidir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında söz sahibi olmak ister ve lider özelliklere sahiptir. Kadın olmasına rağmen adeta eril bir komutan misali hareket etmeyi sever ve sözlerinin bir emir olarak alınıp yerine getirilmesini bekleyebilir.

Neleri sever?

Sanatı, müziği, görsel sanatları sever. Ancak maddi konularda da ciddi ve hesaplı olduğundan bir konsere gitmek yerine evinde müzik dinlemeyi tercih edebilir. Yatırım olarak bir sanat koleksiyoneri olabilir.

Neden nefret eder?

Aşırı sorgulanmaktan, sorular sorulup cevap beklenilmesinden hoşlanmayabilir. Kendini çok fazla açık etmek istemeyebilir. Ketum, gelenekçi ve zaman zaman da tutucu taraflarına uyum gösterilmesini bekler.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Yakışıklı, itibar ve saygınlık sahibi erkeklerden hoşlanır. Açık renkli, yumuşak bir ten onun için önemli olabilir. Sevecenlik, merhamet sergileyen, sarıp sarmalayan ve yakınlık gösteren erkeklerden hoşlanır. 

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Şüpheci, sorgulayıcı ve aşırı mükemmeliyetçi davranan, eleştirel erkeklerden hoşlanmayabilir. Zira kendisine sonsuz güvenilmesini bekler.

Nasıl barışır?

Her ne kadar soğuk ve ciddi bir duruşu olsa da Oğlak kadını ile barışmak göründüğü kadar zor olmayabilir. Yanlışlarınız konusunda kabullenici olmalısınız. Pragmatik, işlevsel bakış açısı vardır ve ona fayda sağlayacağınız ölçüde affedici olabilir.

Oğlak kadını nasıl bir sevgili olur?

Aşkta ve ilişkilerinde son derece cömert olabilir. Ancak gözüne ve gönlüne hitap etmeyi unutmayın. Maddi imkanlarınızın geniş olması onu her zaman mutlu edecektir.

Oğlak kadını nasıl bir anne olur?

Oğlak kadını disiplinini çocuk yetiştirmeye de yansıtır ve çocuklarını bir plan ve proje olarak görebilir. Çocuk yetiştirme konusunda yanlış yapılmaması, kurallara ve belli bir sisteme bağlı kalınması onun için önemlidir.

Oğlak kadını nasıl mutlu olur?

Oğlak kadınının maddi zevkleri ön planda olabilir. Elle tutulan, somut şeylerden hoşlanır. Ev, arsa, emlak yatırımları, işleri onu mutlu edebilir. Maddi varlığı hissetmek ister.

Oğlak kadını hangi hediyeleri sever?

Oğlak kadını duygusal, romantik ancak pahalı ve kaliteli hediyelerden hoşlanır. Lüks bakım, güzellik, kozmetik ürünleri, spa, masaj ona verilecek hediyeler olabilir.

Oğlak kadını nasıl ikna edilir?

Oğlak kadınını ikna etmek için dürüst olmalı ve ayrıntıları yakalamaya çalışmalısınız. Ona verebileceğiniz en güzel hediye sonsuz bir sadakatle yanından hiç ayrılmamak olabilir.

Oğlak kadını nasıl cezbedilir?

Oğlak kadınını cezbetmek için her şeyden önce sevecen, şefkatli ve merhametli olmalısınız. Aileye büyük önem verir ve eşini ailesi olarak görür. Bu konulardaki hassasiyetinizi sergilemelisiniz.

Oğlak kadını nasıl giyinir?

Her şeyden önce düzgün giyinir. Simetri, detaylar ve renk ve stil uyumu onun için son derece önemlidir.

Oğlak kadını hangi renkleri sever?

Oğlak kadını koyu ve net renkleri tercih edebilir, aralardan hoşlanmaz. Siyah, gri tonları ve kahverengiler tercih ettiği renkler arasındadır.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.