ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

Akrep Burcu İçin
Hediye Rehberi

Derin, gizemli ve tutkulu Akrep burcu araştırarak keşfetmeye, kapalı, gizli şeyleri ortaya çıkarmaya, her şeyde bir derinlik ve gizem aramaya bayılır. Basitlik ve sadelik pek de ona göre değildir. Siyahları ve koyu renkleri sever, kat kat açılan hediyeler, dedektiflik, polisiye, psikoloji kitaplarından hoşlanır. Metafizik ve psişik konulara meraklıdır zira. Aslında ilgisini çeken her şeye meraklıdır. Ancak önemli bir anlamı ve hedefi olmalı, asla ve asla yüzeysel olmamalıdır. Dolayısıyla çok sıkı düşünmeli, ince eleyip sık dokumalısınız. Bir hediye seçmeden önce onu iyi tanıdığınızdan ve anladığınızdan emin olun. Zira kendisine ne kadar değer verdiğinizi ne denli özen gösterdiğinizi hemen anlar, iyisi mi siz dürüst olun ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın, o mutlaka bunu takdir edecektir. Son bir ipucu olarak kendisine ilham veren, yaratıcı, duygu dolu evet yanlış okumadınız “duygu dolu” hediyelerden hoşlandığının altını çizelim, dolayısıyla seçenekleriniz sonsuz olabilir, sadece duyguyu yakalamaya çalışın.

Akrep Kadını için hediye önerileri: Tutku dolu parfümler, aromatik yağlar, tütsüler, gizemli konuları olan kitaplar, psikoloji kitapları olabilir.

Akrep Erkeği için önerebileceğimiz hediye önerileri: Dedektiflik, polisiye kitaplar, filmler, ekstrem spor ürünleri, doğada kullanılabilecek ip, halat, çakı gibi malzemeler olabilir.