Balık İçin ÖnerilerBalık Burcu İçin Hediye Rehberi

Balık burcunu hemen hemen her tür küçük veya büyük hediyeyle memnun edebilirsiniz. Fazlasıyla romantiktir, duygusaldır, hassastır, çiçekler, güller kadar, mis kokular, güzel şiirler, evrensel müzikler onu mutlu eder. Spiritüel ve mistik yönleri oldukça açıktır, morlara, lilalara, beyazlara bayılır. Enerji taşları, yoga giysileri, açık renkli bol ve rahat kıyafetler, özel ve mistik anlamları olan takılar, aksesuarlar, kokulu mumlar tam ona göredir. Bir yere davet edecekseniz, içinde müzik, dans, görsel ve estetik güzellikler, hoş kokular ve ambiyans olmasına dikkat etmelisiniz. Yemekler kadar, ortamın sakinliği, dinginliği ve huzuru da onu mutlu edecektir. Hediyenizle sevgilinize onu yeterince koruyup kolladığınızı hissettirmeyi ihmal etmeyin. Balık burcunu mutlu etmek tıpkı bu burcun simgesindeki balıklar gibi çift yönlüdür. Duygusal tarafınızı devreye almanız ve var gücünüzle duygularla hareket etmeniz Balık burcunu her iki yönde de mutlu edebilir. Bu tanım karmaşık geldiyse küçük bir ipucu daha: Hediyeniz sıradanlıktan uzak olsun hatta size tuhaf veya garip gelebilecek bir şeyi çok beğenebileceği aklınızda bulunsun.

Balık Kadını için hediye önerileri: Çiçekler, saksılar, çömlekler, vazolar, kumaşlar, nevresim takımları, tablolar olabilir.

Balık Erkeği için hediye önerileri: Müzik aletleri, araç, gereçleri, kulaklıklar, fotoğrafçılık, resim ve diğer her türlü sanat malzemeleri ve ürünleri olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.