Başak Burcu İçin
Hediye Rehberi

Tertemiz, pirüpak bir sevgiliniz var, alacağınız hediye de bu temizliği, sadeliği yansıtabilir. Güzel kokulu sabunlar, kokular, havlular, örtüler, peçeteler, sağlıklı lezzetler, özenle hazırlanmış, her detayına dikkat edilmiş paketler, ambalajlar tam da ona göre olabilir. Ayrıca Başak burcu inceliklerden hoşlanır ancak mükemmeliyetçidir ve eleştirel yaklaşabilir. Onun bu yönlerini iyi kavradığınızda, hediye seçiminde duygusal olmaktansa gerçekleri görüp aklınızla hareket ettiğinizde ona en uygun hediyeyi almanız hiç de zor değildir. Nelerden hoşlandığına, nelerin ona zevk ve keyif verdiğine dikkat etmelisiniz. Sağlık, şifa, temizlik temalı hediyeler tam da ona göre olabilir. Hediyeyi seçerken de alırken de verirken de planlı, programlı, düzenli, intizamlı davranmayı ihmal etmeyin. Bu planın sonucunda da gösterişli, herkese gösterip gurur duyabileceği bir hediye seçmek de aklınızda olsun mutlaka.

Başak Kadını için hediye önerileri: Sağlık ve şifa ürünleri, hem kozmetik hem organik, natürel bakım ve güzellik ürünleri olabilir.

Başak Erkeği için hediye önerileri: Hayatını organize edebilecek elektronik veya fiziksel ajandalar, kalemler, kişisel bakım ürünleri, aromatik yağlar, sabunlar, banyo ürünleri olabilir.