Boğa İçin ÖnerilerBoğa Burcu İçin Hediye Rehberi

Boğa burcu ona keyif veren, konfor alanını genişleten, belli bir maddi değeri olan veya kendisini değerli hissettiren, elle tutulur, gözle görülür somut hediyelerden hoşlanır. Lüksü sevdiğini de unutmayın. Şık giysiler, çanta ve ayakkabılar kadar masaj, spa ve bakım içeren hediyeler hoşuna gidecektir. Güzel restoranlara, gurme lezzetlere bayılır. Gözüne ve damağına hitap eden her şey onu mutlu edebilir. Mücevherler, saatler, parfümler boğa burcuna göredir. Bunca seçenek arasında onu en keyiflendirecek şeyi düşünmelisiniz. Ancak rahat göründüğüne bakmayın, beğeneceği şeyler konusunda oldukça titiz ve eleştirel olabilir. Dolayısıyla her ne kadar rahat, umursamaz ya da kalender bir görünüm çizse de tam tersi oldukça mükemmeliyetçi olabilir. Bu yüzden alacağınız hediyenin tam on ikiden vurması kadar paketi, ambalajı, süsü ve her türlü ince detayına da dikkat etmeyi unutmayın. Küçük bir ipucu daha: İşlevselliği yüksek olan, onun hayatını kolaylaştıracak hediyeler de tam ona göre.

Boğa Kadını için hediye önerileri: Konfor alanını genişleten yastık, örtü, nevresimler, minderler, mekanik, fonksiyonel, işe yarayan ufak tefek aletler, mutfak araç gereçleri olabilir.

Boğa Erkeği için hediye önerileri: Çok yönlü, işlevli çakılar, araç, gereçler, bilgisayar, tablet, hesap makineleri, teknolojik aletler olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.