İkizler İçin Öneriler



İkizler Burcu İçin Hediye Rehberi

İkizler burcu sevgide, aşkta romantiktir ancak fazla ağırlıktan, baskıdan da hoşlanmaz. Her şeyden önce onunla arkadaş olmalısınız. Dolayısıyla bol bol konuşmaktan, derdini, tasasını sözlere dökmekten, düşüncelerini gerek yazarak gerek anlatarak paylaşmaktan hoşlanır. Kitaplar, kalemler ve her türlü kırtasiyeye bayılır. Öğrenmek, okumak, gezmek onun için vazgeçilmezdir. Kısa, uzun her türlü yolculuk onu mutlu eder. Onu merak ettiği değişik bir yere gezmeye de götürebilirsiniz, arkadaşlarınızla sosyalleşeceği eğlenceli bir yere de. Zekasına hitap eden aktiviteler, oyunlar, bulmacalar, puzzle’lar ve ilginç eşyalar oldukça hoşuna gidecektir. Tüm bunlarla birlikte İkizler burcunun paylaşmayı sevdiğini hatırlatalım. Dolayısıyla onunla birlikte keyif alacağınız bir hediye seçmeyi unutmayın.

İkizler Kadını için hediye önerileri: Fotoğraf makinesi, kitaplar, bulmacalar, kutu ve zeka oyunları, kırtasiye ürünleri olabilir.

İkizler Erkeği için hediye önerileri: Kitap, defter, kırtasiye ve yazı gereçleri yanında sportif kıyafetler ve aksesuarlar, dış mekan giysileri olabilir



Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.