Koç İçin ÖnerilerKoç Burcu İçin Hediye Rehberi

Koç burcundan birine hediye alıyorsanız içindeki duygusallığa, hassasiyete mutlaka dokunmalısınız. Her ne kadar Koç burcunun gayet iddialı, rekabetçi, lider, gösterişli bir dış görünümü olsa da içinde kuzu gibi duygusal bir kişilik yatıyor olabilir. Öyleyse bu yanına dokunabilirsiniz. Sadece aşkınızı ifade eden küçük ama anlamlı bir hediye bile çok mutlu edebilir. Dışarıdan göstermese de biricik aşkınızın alıngan olabileceğini unutmayın. Birlikte en keyif aldığınız, sizi en mutlu eden anları düşünün, beraber paylaştıklarınızı aklınıza getirin. Seçenekleriniz sonsuz olabilir, bu seçeneklerden onun ruhuna en uygun olanı belirlemek ise sizin elinizde. Kalbinizdeki heyecanı yansıtmayı unutmayın, zira bunu hemen hissedecektir. Heyecanı, tutkuyu yansıtan kocaman çiçekler, ayıcıklar, kırmızı hediyeler onu mutlu edebilir. Sınırlarınızı asla dar tutmayın ve hediyenizi belirlerken kalbinizin sesini dinleyin.

Koç Kadını için hediyeler önerileri: Kırmızı paketlere sarılmış mücevher, giysi ve aksesuarlar, baharatlı parfümler, gösterişli buketler, şatafatlı sunumlar olabilir.

Koç Erkeği için hediye önerileri: Şık ve gösterişli saatler, aksesuarlar, altın veya gümüş kol düğmeleri, bileklikler olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.