Kova İçin ÖnerilerKova Burcu İçin Hediye Rehberi

Kova sevdiğinize her türlü sıra dışı, uçuk, değişik veya farklı hediyeyi seçebilirsiniz. Teknolojik ve yenilik dolu alet, cihaz ve eşyalardan oldukça hoşlanır. Bilgisayarlar, akıllı telefon ve tabletler tam da ona göredir. Arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevresi onun için önemlidir. Arkadaşlarıyla paylaşabileceği, onlara göstermekten çekinmeyeceği hatta hoşlanacağı her türlü değişik ve farklı hediyeyi onun için seçebilirsiniz. Her ne kadar dost canlısı olsa da ruhunda belli bir disiplin ve tutuculuk vardır. Üstelik Kova sevgiliniz son derece zekidir. Dolayısıyla seçim yaparken zeki ve akıllıca tercihler yapmalı, basit ve sade izlenim yaratan seçeneklerden uzak durmalısınız. Kitapları, okumayı, gezmeyi, öğrenmeyi sever. Kova sevgiliniz için bir hediye seçerken ağır romantizmden, duygusallıktan çok da haz etmediği aklınızın bir köşesinde bulunsun. Zekanızı mutlaka kullanın, entelektüel olmaktan kaçınmayın, bilgi dolu hediyelerin onu mest edebileceğini unutmayın.

Kova Kadını için hediye önerileri: Akıllı telefon ve tabletler, teknolojik ve elektronik cihazlar, yenilikçi, modern ev eşyaları olabilir.

Kova Erkeği için için hediye önerileri: Eksantrik, farklı, değişik, sıra dışı hatta marjinal hediyeler, elektronik ürünler, teknoloji ürünleri olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.