Oğlak İçin ÖnerilerOğlak Burcu İçin Hediye Rehberi

Oğlak burcu programdan ve plandan hoşlanır. Her ne yapıyorsanız, önceden programlamayı ve ona bunu bildirmeyi ihmal etmemelisiniz. Sürprizlerden, son dakika organizasyonlardan pek hoşlanmaz. Düzen, disiplin, görev ve iş insanıdır. Şık portföyler, ajandalar, evrak çantaları, şık, resmi veya ciddi eşyalar ona göredir. Kahverengilerden hoşlanır, koyu renkleri sever. Seçeceğiniz restoran veya onu davet edeceğiniz mekân şık ama itibarlı ve prestijli olmalıdır. Hediye konusunu ne şekilde ele aldığınızı, planladığınızı ona bir şekilde anlatmaya veya hissettirmeye çalışın. Hiç göstermese de son derece romantik ve duygusal olabileceğini, güzellikten, tensellikten ve gurmelikten haz ettiğini unutmayın. Hediyenizde de hediyeyi verdiğiniz ortamda da güzellikten asla ödün vermeyin. Başka bir deyişle hem siz hem ortam hem de hediyeniz güzel olsun.

Oğlak Kadını için hediye önerileri: Romantik ancak pahalı hediyeler, lüks bakım, güzellik, kozmetik ürünleri, spa, masaj olabilir.

Oğlak Erkeği için hediye önerileri: Şık ve kullanışlı cüzdanlar, portföy ve evrak çantaları, deri ürünler, takım elbise, frak ve benzer uygun aksesuarlar olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.