Terazi Burcu İçin
Hediye Rehberi

Terazi burcu sevdiğinizi mutlu etmek için hem kalbine hem de zekasına ve aklına hitap etmelisiniz. Düşünceli ve anlamlı hediyelerden çok hoşlanır. Zarafet, nezaket, kibarlık Terazi sevgilinizin kırmızı çizgileridir, asla ve asla kaba olmamalısınız. Sanatsal ve estetik yönleri yüksektir, her ne alırsanız alın, rafine zevklerine hitap etmeli, zarafet ve kibarlık önde gelmelidir. Şık ve lüks giysilerden, takılardan, eşyalardan oldukça hoşlanır. Alacağınız şeyin ruhuna uygun olduğu kadar, giysilerine, tarzına ve sahip olduğu diğer şeylere uyumlu olmasını ve hoş durmasını arzu eder. Dolayısıyla gözünüzde onu canlandırıp, genel tarzıyla uyumlu, dengeli, sofistike hediyeler seçmeye gayret etmelisiniz. Bir de unutmadan Terazi’nin sıradanlıktan hoşlanmadığını belirtelim, değişik bir hediye seçmekte gayretli olursanız ve ona hiçbir yerde görüp duymadığı, teknolojik hatta çağın ötesinde bir şey hediye ederseniz sizden mutlusu olmayabilir.

Terazi Kadını için hediye önerileri: Şık ve kibar giysiler, takılar, aksesuarlar, ev ve dekorasyon ürünleri, hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler olabilir.

Terazi Erkeği için hediye önerileri: Eksantrik, farklı, değişik, sıra dışı hatta marjinal hediyeler, elektronik ürünler, teknoloji ürünleri olabilir.