Yay İçin ÖnerilerYay Burcu İçin Hediye Rehberi

Sportif aktiviteler, seyahatler bir Yay burcuna verebileceğiniz en güzel hediyedir. Fiziksel aktivitelerden ve hareketten hoşlanır, uzaklar her daim ilgisini çeker, gezmeye, yeni insanlar tanımaya, yeni yerler görmeye bayılır. Tarz olarak rahatlıktan ve bohemlikten hoşlanır, göçebe ruhu vardır. Oturaklı ve ağır ortamlar da hediyeler de ona göre değildir. Hediye seçerken biraz çılgın olabilirsiniz, düşüncelerinizi sınırsızlaştırın, cebinizi esnek tutun. Kendini geliştirmeyi çok sever, kişisel gelişime büyük ilgi duyar. Karşısında bilgili ve meraklı insanlar görmek ister. Neşeli ve iyimserdir. Onun bu özelliklerini dikkate alarak, en uygun hediyeyi belirleyebilirsiniz. Gönlü zengin, ruhu zengin Yay sevgilinizi mutlu etmek hiç de zor değildir. Onun karakterine de uygun şekilde iddialı, rekabetçi olmaktan geri durmayın, zira hediyelerini başkalarıyla da paylaşmaktan ve bu konuda başkalarıyla da yarışmaktan çekinmez ve geri durmaz. Gönlü zengin sevgilinizi mutlu etmek için iddialı olmaktan çekinmeyin.

Yay Kadını için hediye önerileri: İddialı, marka ürünler, cesur giysi ve aksesuarlar, gösterişli eşyalar olabilir.

Yay Erkeği için hediye önerileri: Spor, outdoor ve dış mekan ürünleri, macera kitapları, tur ve rehberlik kitapları, haritalar, uçak veya seyahat biletleri olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.