Yengeç İçin ÖnerilerYengeç Burcu İçin Hediye Rehberi

Yengeç burcu sevdiğinizi leziz yemeklerin, gurme menülerin olduğu bir restorana davet edebileceğiniz gibi, sıcak ev ortamında da ağırlayabilirsiniz. Yakınlıktan, temastan ve sıcaklıktan çok hoşlanır çünkü. Hassasiyetlerine, duygularına uygun bir hediye seçmeniz gerekir. Müzikle ve sanatla arası iyidir, güzel bir konser etkinliği de iyi bir seçenektir, müziklerle, şarkılarla dolu bir hediye de duygusal bir film de. Yengeç'in tutucu ve muhafazakâr yanlarını da göz ardı etmemelisiniz. Hediye seçerken klasiklerden yana olmanız, uçuk kaçıklıktan uzak durmanız, kendini iyi ve güvende hissedeceği tercihler yapmanız yerinde olabilir. Bununla birlikte içindeki derin tutkuyu yansıtan şeyler seçmeyi de ihmal etmeyin. Yengeç burcu her neyle uğraşıyorsa uğraşsın ona derin bir tutkuyla bağlıdır. Dolayısıyla sanatsal bir hediye ise seçtiyseniz derinliği olan müzikler, görseller içermesine dikkat edin.

Yengeç Kadını için hediye önerileri:  Ev eşyaları, örtüler, koltuk, sandalye, mutfakla ilgili malzemeler, gereçler, dekorasyon ürünleri olabilir.

Yengeç Erkeği için hediye önerileri:  Müzik seçkileri, ses sistemleri, hoparlör, kulaklık, yemek yapma araç, gereçleri, gurme ürünler olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.