BU SEZON KISA MODA

Daha önce duyurmuştuk... Kanyon ve ELLE Türkiye bir işbirliği gerçekleştirmiş ve moda konulu kısa film senaryo yarışması düzenlemişti. ”Bu Sezon Kısa Moda”da başlıklı yarışmada, jüri tarafından seçilen 3 senaryo filme çekilmişti.
Modaya ilgi duyan genç senaryo yazarlarına yaratıcı fikirlerini hayata geçirme fırsatını sunmayı amaçlayan yarışmanın sonucunda, filme çekilen 3 senaryonun özel gösterimi 6 Mart Perşembe akşamı Cinemaximum Kanyon’da yapıldı.
Yapılan yarışma sonucunda her biri kendi alanında çok değerli isimlerden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilen senaryolar Kanyon’da çekilmişti. Yarışmanın kazananları Aslı Kuzpınar, Oğulcan Türe ve Özlem Şahin, tarafından yazılan ve ELLE Türkiye ekibinden; Işın Görmüş, Hafize Çeliktürk ve Yasemin Dizdar’ın styling’ini yaptığı kısa filmler, izleyenlerden tam not aldı. Mehmet Tatlı Kuaför, MAC Kozmetik ve moda asistanları Deniz Bulutsuz, İrem Örsel ve Deniz İrem Çek’in katkıları ile hayata geçirilen filmlerin nasıl hazırlandığını keşfetmek ister misiniz?