"ASTROLOJİ" araması için bulunan sonuçlar listeleniyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
AKREP BURCUNDA DOLUNAY MERAKLI YÖNÜMÜZÜ ORTAYA ÇIKARIYOR
18 Mayıs Cumartesi akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay merak duygumuzu tetikleyebilir, psikolojik, psişik, metafizik konulara ilgimizi artırabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
10 BAŞLIKTA BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa zamanındayız. Güneş Boğa’ya çoktan geçti, yanına Merkür’ü de aldı, Venüs ise önümüzdeki günlerde Boğa’ya geçmek üzere. Uranüs ise yine bu burçta yerini sağlamlaştırdı.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
MAYIS ASTROLOJİSİ: SÜRPRİZLERE AÇIK OLABİLİRİZ
Baharın kendini hissettirmesiyle birlikte Mayıs ayı genelde yavaş ve biraz da rehavet altında bir gündeme işaret eder. Ancak bu kez Uranüs, Mayıs’ta sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
RETROLARI LEHİNİZE ÇEVİRİN!
Jüpiter retrosunun ardından 24 Nisan’da başlayan Plüton ve 30 Nisan’da başlayan Satürn retrosuyla bu yazı geçirmeye hazırlanıyoruz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
19 NİSAN DOLUNAYININ BURCUNUZA ETKİLERİ
Dolunay Terazi burcunun son derecesinde gerçekleşirken birebir ilişkilerde, evlilik, birliktelik, ortaklık konularında sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
JÜPİTER RETROSUNDA ŞANSINIZI KEŞFEDİN
Bugün başlayan ve yaklaşık 4 ay sürecek olan Jüpiter retrosunda şanslı yönlerimizi yeniden keşfedebilir, bilgece kullanabiliriz. Kişisel gelişim adına bu müthiş bir fırsat ve ödülü de büyük olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
NİSAN ASTROLOJİSİ: ATEŞ BURÇLARININ ENERJİSİ İÇİMİZİ ISITIYOR
Nisan’da ateş elementinden burçların enerjisiyle yerimizde durmamız zor görünüyor, yolculuklar gündeme gelebilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BURCUNUZA GÖRE SİZE EN ÇOK YAKIŞAN KOKUYU BİLİYOR MUSUNUZ?
Baharın gelişi, ruhunuzdaki tazelenmeyi kokunuza da yansıtma zamanı olabilir. Ardınızda bıraktığınız koku, burcunuzun imzasını taşıyabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY: İLİŞKİLERDE KARAR ZAMANI
21 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte astrolojik yeni yıl başlıyor. Baharın gelişini ve yeni uyanışları müjdeleyen bu geçişin hemen ardından ise güçlü bir dolunay meydana geliyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BURCUMUZA GÖRE PARAYLA İLİŞKİMİZ
Uranüs 6 Mart’ta astrolojide maddi konuları temsil eden Boğa burcuna geçiyor ve 7 yıl kadar da bu burçta kalacak. Maddiyat ve parayla ilişkimizi gözden geçirmenin tam zamanı olabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
MART ASTROLOJİSİ: AKILLAR KARMAKARIŞIK, HAYALLER CAPCANLI
Mart ayına Merkür retrosu damga vururken dağınık zihnimiz, unutkanlığa ve dalgınlığa neden olabilir. Öte yandan hayallerimizin, rüyalarımızın canlı ve renkli olduğu bir ay bizi bekliyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
BAŞAK BURCUNDA ROMANTİK BİR DOLUNAY
19 Şubat’ta Başak burcunun ilk derecelerinde güçlü bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay, özverili, merhametli yönümüzü ortaya çıkarabilir.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
MARS BURÇ DEĞİŞTİRİYOR: MARS TRANSİTLERİ ENERJİMİZİ BELİRLİYOR
2019’da retrosuz, tam gaz ilerleyen Mars girdiği burca göre dönemin enerjisini şekillendiriyor. Mars, 14 Şubat'ta Boğa burcuna ilerliyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
ŞUBAT ASTROLOJİSİ: DOSTLUK, ARKADAŞLIK, SEVGİ DOLU BİR AY
Bireysel istekleri bir kenara bırakacağımız, kendimizden ziyade sevdiklerimizi, dostlarımızı düşüneceğimiz bir ay bizi bekliyor.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ASTROLOJİK İPUÇLARI
14 Şubat yaklaşıyor. Sevgililer Günü için her burca özel astrolojik ipuçlarını okumadan plan yapmayın.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASI: YÜREĞİMİZİN SESİNİ DAHA ÇOK DUYABİLİRİZ
21 Ocak’ta Aslan burcunda bir Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma Aslan burcu yanında, en çok Boğa, Akrep ve Kova’yı etkiliyor. Burcunuza göre tutulmanın etkileri yazımızda.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
OĞLAK BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI: CİDDİ ADIMLAR, SINIRSIZ FIRSATLAR
2019’a sıkı bir giriş yapıyoruz. 6 Ocak sabaha karşı gerçekleşen Güneş tutulması önemli iş ve girişimlere işaret ederken, ciddiyetin yanında iyimserlik de var.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 BALIK BURCU YORUMU
2019 hedeflerinizin, planlarınızın peşinden koşacağınız bir yıl olabilir. Konum, itibar ve statü açısından zenginleştiren bir süreçtesiniz ve başarılarınızla takdir ve beğeni toplayabilirsiniz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 KOVA BURCU YORUMU
2019 sosyal yönden, arkadaşlık ilişkileri açısından oldukça canlı, renkli ve hareketli bir yıla işaret ediyor. Arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle geleceğe umutla bakabilirsiniz.
ASTROLOJİ HABERLERİ
PAYLAŞ
2019 OĞLAK BURCU YORUMU
2019 manevi ve ruhsal yönden zenginleştirici bir yıl. Başkaları için yaptığınız fedakârlıklarda sınır tanımayacağınız bir yıl sizi beklerken sürpriz ve beklenmedik desteklere, iyiliklere hazır olun.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.