ELLE STYLE AWARDS 2023 X M.A.C İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

ELLE Style Awards 2023 X M.A.C, yılın en stil sahibi isimlerini dokuzuncu kez ödüllendiriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Haziran 2023
ELLE STYLE AWARDS 2023 X M.A.C İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

ELLE Style Awards 2023 X M.A.C, 13 Haziran’da kolektif iyiliğe ve birlikteliğe övgü niteliğinde bir geceye imza atmaya hazırlanıyor! 

ELLE Style Awards 2023, yılın en stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimlerini M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda gerçekleşecek görkemli davetiyle 13 Haziran’da bir araya getiriyor. Bu yıl ELLE Türkiye ekibi ve M.A.C Cosmetics, kolektif iyiliğe ve birlikteliğe övgü niteliğinde,  #BirlikteYeniden duygusuyla 22 farklı kategoride ödüllerini dokuzuncu kez sahipleri ile buluşturacak! 

Birbirimizin kilitlerini açtığımızda


Bir hazine sandığını açar gibi
Tüm ışığımız ve renklerimiz birbirimize yansır
En güzel renk ise, hep birlikteyken oluşan renktir…

Birbirinden farklı değerler, hayaller, eylemler ve seçimler ile kolektif iyilik etrafında birleşilecek bu geceye #BirlikteYeniden duygusu ilham kaynağı olurken ELLE Style Awards 2023 x M.A.C, moda, müzik, popüler kültür ve sanat alanlarında 22 farklı kategoride yılın en ilham veren, stil sahibi ve başarılı isimlerini ödüllendirmeye hazırlanıyor.

ELLE Style Awards 2023 x M.A.C’in jüri üyeleri arasında Doğan Burda Dergi CEO’su Cem Başar, ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen, ELLE Türkiye Moda Direktörü Aslı Asil ve Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş’ın yanı sıra moda, stil, sahne, sanat ve tasarım dünyasının Arzu Sabancı, Aslı Abbasoğlu, Başak Dizer Tatlıtuğ, Beren Saat, Emre Doğru, Özgür Masur, Şevval Sam, Tamer Yılmaz, Yasemin Öğün ve Yasemin Özilhan gibi gusto sahibi isimleri bulunuyor. 

Türkiye’nin stil konusundaki tek söz sahibi ödül töreni ELLE Style Awards 2023 x M.A.C gecesinde geçtiğimiz yılın stil sahibi oyuncuları, sanatçıları ve iş insanları Yılın Stil Sahibi Erkek Oyuncusu, Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu ve Yılın Televizyon Yıldızı gibi kategorilerle ödüllendirilirken, moda dünyası ve sektörü de Yılın Moda Tasarımcısı, Yılın Moda İş Birliği, Yılın Moda Fotoğrafçısı ve Yılın Influencer’ı gibi farklı kategorilerde ödüllerini alacak. Son bir senenin ELLE kapakları arasından öne çıkan ve mesajları ELLE kimliğiyle örtüşen bir isim “Yılın ELLE Kızı” olarak ödül alırken, gecenin ana sponsoru M.A.C Cosmetics ise ilham verici renklerini içinden geldiği gibi gösteren bir isme M.A.C #GösterRenklerini Özel Ödülü’ takdim edecek.

Özel gecenin sunuculuğunu İbrahim Selim ve Güzide Duran Aksoy üstlenirken, moda ve sanat dünyasından misafirleri ise kırmızı halıda Tanem Sivar Dirvana ağırlayarak özel röportajlar yapacak.

ELLE Style Awards 2023 X M.A.C gecesinin ödülleri ise Felekşan Onar'ın kurucusu olduğu fonksiyonel sanatsal objeler tasarlayan ve üreten Fy-shan Glass Studio tarafından gecenin konseptine özel olarak tasarlanıyor. Fy-shan Glass Studio bu gece için umut ve hayallerin güçlendiği, özgün hareketler ile şekillenen birliktelikten ilham alan ve her biri tamamen doğal camdan el yapımı olarak üretilen ödüller tasarladı.

Geçtiğimiz senelerde aralarında Rahmi Koç, Ajda Pekkan, Tuba Büyüküstün, Nil Karaibrahimgil, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hande Erçel gibi isimlerin başarıları ve stilleriyle ödül aldığı ELLE Style Awards 2023 x M.A.C’in 13 Haziran’daki özel gecesine katılacak konukların kimler olacağı ve geceye özel fotoğraflar şimdiden merakla bekleniyor. ELLE Style Awards yönetmeliğine göre, her isim aynı kategoride sadece bir kez ödül alabiliyor.

Gecenin diğer sponsorları arasında; alan sponsoru Kilian, araç sponsoru olarak MG Türkiye, içerik sponsoru Hepsiburada, destek sponsorları olarak ise Pernod Ricard ve Redbull yer alıyor. 

 Kırmızı halı ve ödül töreninin tamamı elle.com.tr ve Blu Tv üzerinden de canlı izlenebilecek.  

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.