GÜZELLİK

TÜM YÖNLERİYLE GENİTAL ESTETİK
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Tuğrul genital estetik operasyonları ile ilgili en çok merak edilen soruları yanıtladı.
ZOOM GELDİ, ESTETİK PATLADI
Video konferans yöntemleri ve yükselen yüz estetiği uygulamalarının ilişkisini masaya yatırırken, estetik trendlerini de gözden geçiriyoruz.
BURUN ESTETİĞİNDEN SONRA NELER OLUYOR?
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Serkan Barışkan burun estetiği sonrası iyileşme sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri detaylı bir şekilde paylaştı.
LABIOPLASTI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
Op. Dr. Burcu Kardaş Arslan, genital estetiğin kişinin ruh sağlığı ve sosyal ilişkileri açısından oldukça önemli olduğunu belirterek bu alanda en sık yapılan Labioplasti işlemini anlattı.
AMELİYATSIZ BURUN ESTETİĞİ MÜMKÜN!
Ameliyat korkusunu bir kenara bırakın. Burundaki şekil bozukluluklarının tedavisi artık öğle yemeği molası kadar kısa.
ESTETİK & FİTNESS
PAYLAŞ
ANNELİK ESTETİĞİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nesrin Gümüş Öztürkmen, annelik estetiğinin hangi noktalarda ne gibi faydalar sağladığı ve operasyon süreçleri hakkında bilgiler verdi.
ESTETİK & FİTNESS
PAYLAŞ
TATİL ÖNCESİ HIZLI VE FİT GÖRÜNÜM: VASER LIPOSUCTION
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Salih Onur Basat, kısa sürede çözüm sunan yeni nesil vaser liposuction hakkında merak edilenleri anlattı.
ESTETİK & FİTNESS
PAYLAŞ
THE SPA'DAN YENİ NESİL DETOKS TERAPİSİ
Four Seasons Hotel Bosphorus'ta yer alan The Spa, kızılötesi teknolojisini (FIR), plazma ve ışık ile birleştiren üç etkili bir detoks bakımı sunmaya başladı.
ESTETİK & FİTNESS
PAYLAŞ
SPORLA KAVUŞMA ZAMANIMIZ GELDİ Mİ?
Artık sporla kavuşma zamanımız geldi. Peki spor malzemelerinizi hazırladınız mı?
ESTETİK & FİTNESS
PAYLAŞ
KİŞİYE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM
Vitalica Wellness, hekimler tarafından “kişiye özel’’ olarak belirlenen zengin programlarıyla, beklentilerin ötesinde “sağlıklı yaşam” hizmetleri sunuyor.
PAYLAŞ

DAHA FAZLA YÜKLE