MODA

MIANQA'NIN KAKTÜS DERİSİ ÇANTALARINI KEŞFEDİN!
Çöl kaktüslerinin özel bir yöntemle işlenebilir hale getirilmesiyle ortaya çıkan yeni Mianqa koleksiyonu, aynı zamanda “deri” dokusuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
BEYMEN YENİ SEZONU İSTANBUL BOĞAZI’NDA KARŞILADI
Beymen, 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonlarını İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde gerçekleştirdiği özel dijital sezon sunumu ile tanıttı.
BEBE REXHA’DAN DEICHMANN’A ÖZEL KOLEKSİYON
Koleksiyon, Bebe Rexha'nın renkli dünyasını yansıtıyor.
ALEXANDER MCQUEEN CURVE BAG İLE TANIŞIN
Alexander McQueen, 2021 İlkbahar Yaz sezonunu yeni çantası “The Curve Bag” ile selamlıyor.
AKSESUAR SEÇİMİNİN 5 ALTIN KURALI
Aksesuarlar stilinizi tamamlayan en kuvvetli kahramanlardan. Aksesuar seçerken dikkat etmeniz gereken altın kuralları mutlaka göz önünde bulundurun...
SOKAK MODASI
PAYLAŞ
KNITSS İLKBAHAR-YAZ 2021 KOLEKSİYONU: BEAUTIFUL FLORA
KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonununda doğal kaynakların korunması ve yaşam alanlarının devamlılığı için sürdürülebilir materyalleri öne çıkartıyor.
SOKAK MODASI
PAYLAŞ
DOLCE & GABBANA’DAN YENİ KAPSÜL KOLEKSİYON: “BEAUTIFUL LIFE”
Dolce & Gabbana, Akdeniz'in büyülü doğasından ilhamla tasarladığı yeni kapsül koleksiyonu “Beautiful Life” ile markanın ikonik kodlarını güncelleyerek birbirinden zarif tasarımlara imza atıyor.
SOKAK MODASI
PAYLAŞ
BEYMEN CLUB İLKBAHAR-YAZ 2021 KOLEKSİYONU: KEŞFETMENİN YENİ HALİ
Doğadan, keşfetmenin heyecanından, hızla değişen dünyadan ve sanattan ilham alan koleksiyon, dinamik bir yolculuk vaad ediyor.
SOKAK MODASI
PAYLAŞ
RAISA VANESSA'DAN YENİ KOLEKSİYON: MEANWHILE IN CAPRI
Trendyol ve Raisa Vanessa İlkbahar-Yaz 2021 sezonu için hazırladıkları yepyeni “Meanwhile in Capri” koleksiyonu ile İtalyan kıyılarının romantik esintilerine göz kırpıyor.
SOKAK MODASI
PAYLAŞ
H&M SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ALANINDA CESUR BİR ADIM ATIYOR
H&M İlkbahar 2021, 90'ların modern, sportif ve minimalist havasıyla sürdürülebilirlikte yeniliği daha da ileriye taşıyor
PAYLAŞ

DAHA FAZLA YÜKLE