EKONOMİYE HAKİM OLUN!

Ekonomi nereye gidiyor? Sorunun cevabını yetkili ağızlardan canlı yayında alın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Mart 2015
EKONOMİYE HAKİM OLUN!
Ekonomi, hepimizin gündeminin tam ortasında yer alıyor! Özellikle de bizi gelecek günlerde nelerin beklediği konusu... İşte tam da bu noktada, gerek ülkemizin gerekse dünyanın en yetkili isimlerinin ağzından bilgi edinmek paha biçilmez bir imkan! Bu sene dördüncü kez düzenlenen, Uludağ Ekonomi Zirvesi, işte bu imkanı sunuyor hepimize. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen etkinlik, bu sene 13-14 Mart'ta Uludağ Grand Yazıcı Otel'de gerçekleştirilecek. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in birer konuşma yapacağı zirvede, dünyadan ve Türkiye'den önemli konuşmacılar, iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya gelecek.


‘Uludağ'a nasıl gideceğim' diyorsanız da meraklanmayın! Zirveye katılma şansınız yoksa, o zaman kuvvetli bir internet bağlantısı, bu deneyimi kaçırmamanız için yeterli. Zira zirve, 13 Mart cuma gününden itibaren, www.zirvedencanli.com'dan, eş zamanlı olarak yayınlanacak.


Size tavsiyemiz, web adresini önceden ziyaret edip konuşmacıları incelemeniz. Zira kaçırmak istemediğiniz oturumları işaretleyip kendinize hatırlatma koyma şansınız var. Her oturumdan sonra da siteye yüklenen kısa videolarla gündemi yakalayabileceksiniz. Bir not daha: Katılımcılarla özel röportajlar da sitede yer alacak.


Web sitesinde ayrıca geçen yılların videoları da mevcut. Geçtiğimiz yıllarda neler konuşuldu, öne çıkan, altı çizilen konular nelerdi site üzerinden izlemek mümkün. Ne dersiniz? Ekonomiye hakim olmanın zamanı gelmedi mi?

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.