KAPADOKYA KAÇAMAĞINA HAZIRIZ

Kısacık bir uçak yolculuğuyla, şehrin tüm karmaşasını geride bırakın.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 03 Nisan 2015
KAPADOKYA KAÇAMAĞINA HAZIRIZ
Kapadokya'ya gitmek için en güzel mevsimin ilkbahar olduğunu hep duyarız. Kısacık bir uçak yolculuğuyla, şehrin tüm karmaşasını geride bırakmaya, tarihi ve masalsı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Balonla, Kapadokya'nın muhteşem manzarasına bir de havadan bakabilir, safari ve trekking ile doğada keyifli saatler geçirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu tatilleri için muhteşem bir seçenek olan Kapadokya'da, nerede konaklayacağına karar veremeyenlere bir önerimiz var: Türkiye'nin ilk müze oteli “Museum Hotel”.

Binlerce yıllık Kapadokya tarihini her köşesinde hissedebileceğiniz konumuyla dikkat çeken ve Türkiye'nin ilk müze oteli olan Museum Hotel farklı konseptiyle Kapadokya'nın ruhunu yaşamanız için oldukça hoş bir mekan.

Tüm odaları, restoran, lobi ve dış mekanları Nevşehir Müzesi'ne kayıtlı antikalarla dekore edilen Museum Hotel; Göreme Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Kızıl Vadi, Avanos ve Erciyes Dağı manzarasıyla dikkat çekiyor. Otel misafirleri, vadi ve yakın bölge turlarının yanı sıra balon turu, at turu, sabah yürüyüşleri, sema gösterisi ve cross golf etkinliklerine de katılabiliyorlar.


Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.museum-hotel.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.