POP, RAP VE ROCK'IN SEVİLEN İSİMLERİ AYNI SAHNEDE!

Pop, Rap ve Rock dünyasının en sevilen isimlerini tek sahnede buluşturacak olan #BtcTurkPRO Netd Festival, 14-15 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta olacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ekim 2022
POP, RAP VE ROCK'IN SEVİLEN İSİMLERİ AYNI SAHNEDE!

İki gün boyunca müziğin hiç susmayacağı #BtcTurkPRO Netd Festival’da; Mabel Matiz, Ceza, Kalben, Batuhan Mutlugil, Çakal, Reckol, Can Gox, Rozz Kalliope, Jeff Redd, Kuty ve Ege yer alacak. Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life dergisi ortaklığında, URU ve Moko Yapım organizasyonu ve BtcTurk | PRO ana sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan #BtcTurkPRO Netd Festival’in biletleri passo’da!

KüçükÇiftlik Park, her sene yapılması hedeflenen #BtcTurkPRO Netd Festival’in ilkine ev sahipliği yapıyor! Pop, rap ve rock dünyasını #BtcTurkPROileSahnede buluşturacak olan Festival 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Festival’in ilk günü pop ve rock sanatçıları, ikinci gününde ise rap yıldızları sahne alacak!

14 Ekim Cuma festivalin ilk gününde, Mabel Matiz, Kalben, Duman’dan tanıdığımız ve solo albümüyle kendinden bahsettiren gitarist Batuhan Mutlugil ve Can Gox sahne alacak 

Türkçe Rap’in yıldızlarını bir araya getirecek olan festivalin ikinci gününde ise Ceza, Rozz Kalliope, Çakal, Reckol, Türk Rap müziğine yeni ve popüler isimler kazandıran Perros Blancos’un bünyesindeki Jeff Redd, Kuty ve Ege rap müzik severlerle buluşacak. 15 Ekim Cumartesi günü sahnenin açılışını ise son dönemin en konuşulan DJ’lerinden Mezar Turizm yapacak.

BtcTurk | PRO ana sponsorluğunda, M.A.C, PUBG MOBILE, BanaBak, DIESEL ve %100 Müzik katkılarıyla Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life ortaklığı, URU ve Moko Yapım organizasyonu ile gerçekleşecek festivalin biletleri şimdi passo.com.tr’de! 

Bilgi için: instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

twitter.com/KucukCiftlik


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.