SONAR 2023 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Barselona'nın önde gelen elektronik müzik festivallerinden müzik, sanat ve teknolojinin bir araya geldiği, yazın en çok beklenen SÓNAR 2023'ün keyfini çıkarmaya az kaldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mayıs 2023
SONAR 2023 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

İstanbul'da yedinci kez düzenlenen festivalin ardından bir yıl daha geride kaldı. Sónar 2023 Barcelona ise bu yıl 30. yılını kutlayacak. 15, 16 ve 17 Haziran tarihlerinde, her zaman olduğu gibi gündüz Sónar'ın keyfini Fira de Montjuic'te ve gece Sónar'ın Fira Gran Via mekanında çıkaracağız.

Bu yıl, Sónar Barcelona festivalinin 13 farklı aşaması olacak. Network için Lounge+D, daha deneysel konserlerin keyfini çıkarabileceğiniz Complex+D sahnesi, workshop ve atölyeler için Room+D gibi alanlar bunlardan bazıları. Ayrıca gündüzleri SonarHall'da, geceleri ise Sonar Club'da dans edebilirsiniz.

Sónar 2023 Barcelona kadrosunda, Honey Dijon, The Blassed Madonna, Solomun, Amelie Lens, Laurent Garnier, Richy Hawtin ve Tiga B2B Cora Novoa. Claraguilar, Marina Herlop gibi müzikal ve görsel yaratıcılığın öncülerinden yerel sanatçılar da olacak.Yazı: Carolina Vidal Levesque


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.