2020’NİN 20 UNUTULMAZ POPÜLER KÜLTÜR ANI

Bu sene pandemi dışında da bir şeyler oldu!

Önümüzdeki yıllarda 2020’yi nasıl hatırlayacağımız maalesef çok açık… Pandemi, virüs, dezenfektan, kolonya ve maske! Tüm ülkelerde etkisini gösteren pandemi, tatil planlarımızı iptal etti, maskeleri yeni aksesuarımız yaptı ve bizi (herkesin iyiliği için!) sevdiklerimizdeki uzaklaştırdı. Evet, bu senenin gündemi belli ancak 2020’de popüler kültür ara vermedi! Kırmızı halı etkinlikleri görüntülü konuşmalara, moda haftaları Instagram’a, konserler ise Youtube’a taşınsa da tüm bu değişimle Hollywood ve müzik dünyasında ilginç anlara engel olmadı. Böylesine belirsiz bir dönemde bile tarihe geçen ünlüler, filmler ve diziler gördük. 

‘Parasite’ filminin 2020 Oscar Ödülleri gecesine damgasını vurması ile başlayan 2020, Jennifer Lopez ve Shakira’nın unutulmaz Superbowl performansı ile devam etti. Fiziksel etkinliklerden sonra aramıza telefon ekranları girse de, bir hafta Emmy Ödülleri'nde unutulmaz anlar yaşandı, bir başka hafta ise ünlülerin ardı ardına gelen hamilelik haberleri ile bombardımana uğradık. Kanye West’in ABD başkanlık yarışına katıldığı, Beyonce’nin görsel albümü ile şölen yarattığı ve Jean Paul Gaultier’in Couture dünyasına veda ettiği karmakarışık bir sene! 

Hayatımızın en unutulmaz yıllarından biri haline gelen 2020’de daha neler neler olmuş diyoruz ve sizi fotogaleride yılın 20 popüler kültür anı ile baş başa bırakıyoruz…