31 ARALIK İÇİN MEKAN ÖNERİLERİ

Yılbaşını şık bir restaurantta geçirmek isteyenler için üç farklı alternatif.

Capricorn

Akdeniz'in geleneksel tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, yılbaşı akşamında DJ Hakkı Baba'nın performansıyla eğlenceli ve pek tabii oldukça lezzetli bir alternative sunuyor. Boğaz manzarası da cabası...


Da Mario

Da Mario Kalamış'ın yılbaşına özel olarak hazırlanan alakart menüsü, kereviz püresi eşliğinde tuzlu çikolata rendesiyle ‘Antep Fıstığına Bulanmış Tuna Balığı'; kabak çekirdeği, meyan kökü tozu ve çıtır bresaolayla sunulan ‘Balkabağı Çorbası'; kekik, tereyağı, enginar sos ve beyaz türüf mantarıyla servis edilen ‘Dana Yanaklı Ravioli'; tatlı patates püresi, kanlıca mantarı ve kuşkonmaz eşliğinde ‘Fırınlanmış Kuzu Kafes'; hurma sos ve tarçınlı dondurmayla servis edilen ‘Bitter Çikolatalı ve Kestaneli Ilık Kek' olmak üzere beş özel sunumdan oluşuyor. Yemeğe ise DJ performansı eşlik ediyor.


Fenix

Michelin Green Guide / İstanbul hafta sonu rehberi tarafından en iyi Türk şeflerinden biri seçilen Mert Şeran'ın tüm yaratıcılığını sergileyerek hazırladığı Fenix'in alakart menüsünün sunulacağı yılbaşı akşamına DJ performansı da eşlik ediyor.

Etİketler