3D ŞİMDİ DE KOZMETİĞİN GÖZDESİ!

Bu tırnakların arkasında teknoloji var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Mart 2014
3D ŞİMDİ DE KOZMETİĞİN GÖZDESİ!
<#text>Teknolojinin parmağı artık herşeyin içinde. Bilimkurgu filmler artık bizi şaşırtamıyor bile. Teknoloji artık gündelik hayatımıza her geçen gün daha çok etki ediyor.?Dijital sanatçılar  Sarah C. Awad ( www.sarahcawad.com<#text>)  ve Dhemerae Ford ( www.dhemeraeford.com<#text>)' un ortaklaşa yarattıkları The Laser Girls markası da bu nedenle dikkatimi çekti! Zira zaten çığrından çıkmış olan manikür trendlerinde oldukça eğlenceli ve ‘teknolojik' bir alternatif sunuyorlar. 


<#text>


<#text>


<#text> 3D teknikleri moda sektörünü çoktan etkilemeye başlamıştı, bu teknikle yapılmış pek çok elbise, ayakkabı ve takı gördük. Şimdi ise yeni rota tırnaklar. ?New York'ta yaşayan sanatçıların günlük niteliğinde tuttukları siteye şuradan: thelasergirls.tumblr.com<#text>,  tırnakları satın almak isterseniz de buradan;   bit.ly/1mIDKIR<#text> buyurunuz.? ?


<#text>


<#text>


<#text>


<#text> Son söze gelecek olursam: Sokakta birinde görünce nerede yaptırdığını kesin soracak olsam da hayatıma nasıl adapte ederim bilemedim. Sonuçta klavye kullanırken test edip ona gore karar vermek gerek, değil mi?


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.