AÇILIN! MODA HAFTALARI GELİYOR!

Moda haftaları için geri sayım başladı! Peki bizi neler bekliyor?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Şubat 2014
AÇILIN! MODA HAFTALARI GELİYOR!<#text> Ben bu satırları yazarken ve siz okumaya başladığınızda, dünyanın dört bir yanından tasarımcılar son rötüşlarını yapıyor olacaklar. Bu arada ülkemizin ve yer kürenin bloggerları ve dergi editörleri, valizlerine hangi tuhaf ya da aşırı cool parçaları koyacaklarına karar vermeye çalışacaklar. Umarız birer uzaylıya dönüşmeyecekler... Tüm bu acılı süreç geçtiğinde, herkes neyi konuşuyor olacak? New York, Paris, Londra ve Milano'daki moda haftalarının -olası- #trendingtopic'leri huzurlarınızda...


<#text>


<#text>


<#text>  
Sıradaki!<#text>


<#text>


<#text> Geçen sezonun hit modeli Cara Delevingne ile bir alıp veremediğimiz yok, ama gözlerimiz yeni bir yüz arayacak. Bu defa en çok konuşulan model yine Cara mı olacak? Edie Campbell' a ne dersiniz?


<#text>


<#text> Irkçılık mı dediniz?


<#text>


<#text>


<#text> Aslında temel taşları Chanel Metier d'Arts Texas defilesiyle atılan, moda sektörünün en sevdiği meselelerden biri olan ‘ırkçılık' konusu, medarı iftiharımız Ümit Benan'ın defilesinde sadece siyah modellerin yürümesiyle zirve yapıyor. Şimdi heyecanla ve merakla bekliyoruz; kadın giyim markaları da tasarımcının açtığı yoldan yürüyecek mi?


<#text>


<#text> Spor ayakkabı meselesi...


<#text>


<#text>


<#text>  Birkaç yıl önce hayatımıza yumuşak adımlarla giriş yapan spor ayakkabılarınızı nasıl istersiniz? Chanel ve Dior örneklerinde gördük ki, spor ayakkabılar tuvalet ayarındaki parçalarla bile giyilebiliyor. Onlar olmadan yaşayamıyormuşuz gibi sahiplendiğimiz yeni arzu nesnelerimiz spor ayakkabıların yeni ‘it' modeli hangi moda evinden çıkacak?


<#text>


<#text> Vizyondakiler


<#text>


<#text>


<#text> Oscar telaşımızı duymayan kalmamıştır. Fakat kazananlar ve kaybedenlerin surat ifadeleri dışında merak ettiğimiz başka bir şey daha var: Sezonun görünümlerine hangi filmler ilham kaynağı olacak?


<#text>


<#text>


<#text> Parti zamanı!


<#text>


<#text>


<#text> Alexander Wang'in cool model kaynayan bol danslı gecesi mi, Stella McCartney'den beklenen sakin bir çay saati mi? Defileleri boş verin şimdi! En moda şekilde partilemek hepimizin hakkı. Peki en çok konuşulan bu defa hangisi olacak?


<#text>
Birinç!<#text>


<#text>


<#text> İstanbul Moda Haftası'ndaki fiyaskoları bir kenara bırakırsak, ön sıra yani ‘front row' mevzusu, defile haftalarının en önemli başlığıdır. Kim Kardashian, Rihanna, Katy Perrry ve bir takım zengin Ruslar... Bu yılın en çok konuşulan defile haberlerinden biri de, ‘ayrıcalıklı' şahsiyetler olacak.


<#text>


<#text>


<#text> Will Smith! Neyin peşindesin dostum?!<#text>


<#text> Sevgili ‘bi' hayli tuhaf' Will Smith, Gerek oyunculuğun ve müzisyenliğin, gerekse Scientology üyeliğin, içimizi ürperten bir yanın var. Sanki ‘tam' olmamış da ‘yarım' kalmış gibisin. Bizim bu açıklanamaz hislerimizin üstüne gitmek istercesine, Paris Menswear moda haftasında tam 3 defilede birden görünüp, kafamızı karıştırıyorsun. Söylesene Will, kadın moda evleriyle aran nasıl?


<#text>


<#text> ‘it'


<#text> Moda haftalarının en çok merak edilen objesi, elbette ‘it' olma ihtimali olan çantalar. Fazla söze gerek var mı?


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.