ADDRESS HOTEL ISTANBUL ÇİFTLERİN EN MUTLU GÜNÜNÜ UNUTULMAZ KILIYOR

Address Hotel Istanbul, rüya gibi bir düğün hayali kuran çiftlere unutulmaz bir düğün gecesi vaadediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Ağustos 2023
ADDRESS HOTEL ISTANBUL ÇİFTLERİN EN MUTLU GÜNÜNÜ UNUTULMAZ KILIYOR

Düğünlerin değişmeyen ritüeli gelin hamamı modern dokunuşlarla Address Hotel Istanbul’da yeniden yorumlanıyor. Gelin adayının yakınlarıyla keyifli zaman geçirdiği ve düğün stresinin yerini dinlendirici saatlerin aldığı gelin hamamı, Address Hotel Istanbul ayrıcalığıyla geleneksel detayları modern dokunuşlarla buluşturuyor. Özel dekorasyonuyla dikkat çeken hamam alanında doğal yağların eşlik ettiği köpük masajı, cilde tazelik kazandıran özel peeling, gül suyunun yumuşacık etkisiyle uygulanan yüz masajı ve en etkili toksin atma alanı sauna ve buhar odası gelin adayları ve misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Gelin hamamının olmazsa olmaz ikramları arasında; sağlıklı atıştırmalıklardan taze meyve sunumlarına, kuruyemiş çeşitlerinden doğal şekerlemelere kadar uzanan lezzetler yer alıyor. Address Hotel Istanbul gelin hamamı ritüellerine fark yaratan dokunuşlarıyla da dikkat çekiyor. Keyif ve mutluluk verici etkisi kanıtlanmış çikolata lezzetini de hamam sunumuna ekleyen Otel; trüf, draje ve çikolata kaplı meyve gibi seçenekleriyle hamam sefasını ikiye katlıyor. Ortalama 2.5 - 3 saat süren gelin hamamında doğal sabun ve gül suyu gibi doğal ve organik ürünler tercih ediliyor.     

Address Hotel Istanbul, en ince ayrıntıları titizlikle hazırlayan deneyimli etkinlik ekibi, çiftlerin keyifli heyecanına ortak oluyor. Düğün menüsünün ön tadımıyla başlayan hizmetleri, Balo Salonun Fuayesinde gerçekleşecek ön kokteyl takip ediyor. Gelin ve damat için özel hazırlanan Executive Suit’te çiftleri özel sürprizler karşılıyor. Birbirinden lezzetli aperatiflerin yer aldığı sunumlara muhteşem bir servis eşlik ediyor. Süitte konaklayan çiftlere aynı zamanda The Restaurant’ta kahvaltı veya odalarına serpme Türk kahvaltısı seçenekleri sunuluyor. Otel çiftlere sunduğu düğün sonrası sürprizleriyle de farkını ortaya koyuyor. Address Hotel Istanbul sunduğu ayrıcalıklarla çiftlerin en mutlu gününü unutulmaz kılıyor.  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.