Adrenalin ve Eğlencenin Adresi: KiteMercedes by Bilge Öztürk

Akyaka’da rüzgarın yönünü belirleyen KiteMercedes by Bilge Öztürk, yeni sezona deniz, güneş ve doğa birlikteliğiyle dinamik bir giriş yapıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Eylül 2023
Adrenalin ve Eğlencenin Adresi: KiteMercedes by Bilge Öztürk

Ege kasabasının büyüleyici etkisi KiteMercedes by Bilge Öztürk’e davet ediyor. Milli sporcu Bilge Öztük’ün Hawaii’de başlayan kiteboard tutkusu gün geçtikçe KiteMercedes by Bilge Öztürk’ün başarısını da taçlandırıyor. Her sezon adrenalin ve eğlenceyi bir araya getiren okul aynı zamanda özgün bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor. Yerli turist akınına uğrayan okul, dünyanın farklı ülkelerinden gelen yabancı turistlerin de popüler noktası. 

Milli sporcu Bilge Öztük’ün ‘havada rengarenk dev kelebekler' olarak tanımladığı kiteboard, hayatına renk katmak isteyenlere adeta bir terapi niteliği sunuyor. Spor yapmanın psikolojik açıdan olumlu yönlerini hissettiğimiz kiteboard, farklı bir aktivite arayışında olanların ilk tercihleri arasında. 2016 yılında kurulan KiteMercedes by Bilge Öztürk, şimdiye kadar verdiği eğitimler ile kiteboard’un ulaşılabilir olmasında önemli bir rol oynuyor. Kiteboard nedir ile başlayan, ileri seviyelere kadar geniş kapsamlı bir eğitim veren KiteMercedes by Bilge Öztürk, yüzme bilen ve 30 kg üstü olan herkesi Akyaka’nın büyüleyici ortamına davet ediyor. Birçok ödül ile başarısına yeni değerler kazandıran Bilge Öztürk, "Benimki ilk görüşte aşktı. Kendimi bu kadar özgür, bu kadar mutlu, hem dingin hem heyecanlı ve bir o kadar kendim hissettiren bir keşifti." sözleriyle ilk kez kiteboard deneyimi yaşayacaklara ipuçları veriyor. 

Milli sporcu Bilge Öztürk'ün spora olan bu tutkusu, kozmetik dünyasıyla da bir araya geliyor. Özelikle outdoor spor yapanların radarına takılacak bu ürünler, Türkiye’de ilk defa inovatif bir yaratımla Bilge Öztürk tarafından piyasaya çıkarılıyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.