ALTIN TAKILARDA FİYONK KUYUMCULUK ÖNERİLERİ

Altın, kendi içinde modasını yaratırken, moda sektöründe kıyafetlerle kombinlenebilen, her dönem kendi değeri ve şıklığı ile dikkat çeken altın takılar hakkında Fiyonk Kuyumculuk önerilerini derledik.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Haziran 2023
ALTIN TAKILARDA FİYONK KUYUMCULUK ÖNERİLERİ

Günümüzde ister kadınların ister de erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri altın takılardır. Altından kolyeler, küpeler, kolyeler ve yüzükler üretilmekte ve kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Altın takı modelleri üretim aşamasında hayal gücü sınırsızdır ve hemen hemen her türde takı bu şekilde üretilmektedir. Kişilerin talepleri doğrultusunda ister doğadan ilham alınarak istenirse de tamamen hayal gücü ile model üretilmektedir.

Altın takı üretimi sırasında sadece desen olarak değil, şekil ve kullanılan değerli taşlar konusunda da sınırsız bir yelpaze vardır. Pırlanta taşlar, swarowski taşlar veya zirkon taşlar da kullanılarak birçok şekilde takı üretimi yapılmaktadır. Fiyonk Kuyumculuk üretiminde isteğe göre kişiye özgü oluşturulan modeller özel gün veya özel hediye amacıyla en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Kadınların yanı sıra erkekler de kendilerine özgü eş, anne, arkadaş ya da sevgiliye hediye seçimlerinde tercih nedeni olabiliyor.

Günlük giyim tarzınıza uygun kullanılan aksesuarlar arasında en fazla tercih edilen materyal 14 ayar altın takılar oluyor. Hem prestij katması hemde kendine has şıklığı sayesinde altın takılar her geçen gün moda sektöründe daha fazla tercih ediliyor.

Eğer altın takılarınızda farklı tasarımlarını tercih ediyorsanız, aşağıda bazı Fiyonk Kuyumculuk önerileri bulabilirsiniz:

  1. Altın Küpe: Altın küpeler, her gün veya özel bir gece için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Küçük ve zarif bir görünüm isterseniz küçük altın halka küpeler tercih edebilirsiniz. Daha büyük ve daha gösterişli bir seçenek isterseniz, altın bilezik küpeler veya taşlı altın küpeler tercih edebilirsiniz.
  2. Altın Kolye: Altın kolyeler, herhangi bir kıyafete zarafet katmanın harika bir yoludur. İnce bir altın zincir kolye veya birkaç farklı uzunlukta katmanlı kolyeler tercih edebilirsiniz. Pırlanta veya taşlı bir kolye seçerek daha gösterişli bir seçenek de düşünebilirsiniz.
  3. Altın Yüzük: Yüzükler, kişisel stilinizi yansıtan ve anlamlı bir hediye seçeneği olan popüler bir takıdır. Zarif bir altın nişan yüzüğü, ince bir altın bant yüzük veya daha gösterişli bir tasarım tercih edebilirsiniz. İsterseniz, taşlarla süslenmiş bir yüzük de düşünebilirsiniz.
  4. Altın Bilezik: Bilezikler, bileğinizi süslemek için harika bir seçenektir. İnce bir altın bilezik, altın bileziklerinizi katmanlayarak veya daha kalın bir tasarım tercih edebilirsiniz. Altın bileziklerdeki özel tasarımlara da göz atabilirsiniz, örneğin kalp veya sonsuzluk sembolü gibi.
  5. Altın Bileklik: Bileğinizi süslemek için altın bileklikler idealdir. İnce bir altın zincir bilezik veya daha geniş ve gösterişli bir tasarım tercih edebilirsiniz. İsterseniz, taşlarla süslenmiş veya farklı süslemelere sahip bir bilezik seçebilirsiniz.

Ürün önerilerimiz ve daha detaylı altın takı ürünlerimizi incelemek için https://www.fiyonk.com.tr/ sitesini inceleyebilirsiniz.

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.