ANNEMİZE ÖZEL HEDİYE PAKETİ

Anneler Günü için hazırlıklarınız tamam mı?

Tam kapanma şartlarında yaşanacak bir anneler günü nedeniyle çoğumuz annelerimizi ziyaret etmek konusunda sıkıntı yaşayacağız ve anneler gününü kutlamak, hediyeleşmek için Mayıs sonunu, Haziran başını beklemek zorunda kalacağız gibi görünüyor. Bu yıl annelerimiz için moral desteği olacak, zor şartlarda geçen iki yılın acısını unutturacak birden çok hediye seçmek doğru bir tercih olabilir. Ona şöyle bir sürpriz paket mi hazırlasak?

1. Şık bir kıyafet veya orijinal bir aksesuar

Anneler günü hediyesi için, bu kapanma döneminde hediye seçmek çok zor bir iş. Ama ona moral vermek ve yeninden özgürce gezebileceğiniz günlerde giymesi için şık elbiseler, orijinal aksesuarlar, belki içinde çocuklarının ya da babanızın isminin baş harfleri yer alan bir harfli kolye ya da bir resimli kolye hediye etmek isteyebilirsiniz. Neden olmasın?

2. En iyi hediye kitaptır!

Okuma alışkanlığımızın gitgide yükseldiği, pandemi döneminde özellikle de ileri yaşta biri için, elinde kitap tutmak zorunda kalmadan, masaya veya kucağına koyduğu ekrandan kolayca kitap okumasını sağlayacak bir tablet, hoş bir hediye olabilir. Aynı zamanda bu tablet, anneniz için dijital dünya ile daha kolay iletişim kurması için de bir kapı görevi görecektir. Kullanışlı bir hediye olacağını tahmin edebilirsiniz.

3. Elektrikli ev eşyası

Pandemi ve kısıtlamalar nedeniyle annenizi ziyaret etme sıklığınız azalmış olabilir ama evindeki ihtiyaçlarını bir gözden geçirip ona hayatını kolaylaştıracak, ya da evde eksik olduğunu düşündüğünüz elektrikli ev eşyalarıyla da destek olabilirsiniz.

4. Ve güzel bir koku

Kokular insanın ruh halini doğrudan etkiler. Zor şartların geride kalacağına dair ilham veren, evinde bahar esintileri yaratacak, ruhunu okşayacak güzel bir parfüm, annenizin yüzünde gülücükler açtırabilir.

Etİketler