APPLE SOKAKLARI RENKLENDİRİYOR

Apple İstanbul sokaklarını iPhone SE ile çekilen ve düzenlenen gerçeküstü fotoğraflarla renklendiriyor.

Apple İstanbul sokaklarını dünyanın çeşitli yerlerinden fotoğrafçıların çektiği ve farklı uygulamalarla düzenledikleri grafiksel olarak çarpıcı, büyülü, dramatik ve gerçeküstü görsellerle renklendiriyor.
Türkiye’den fotoğrafçı Firar Güney Kayran(@firarland) tarafından iPhone SE ile çekilen ve Nception ve RNIAero uygulamalarıyla düzenlenen İstanbul görüntüsü, şehrin gerçeküstü bir temsilini yansıtıyor. Göz alıcı bir kompozisyon yaratmak için kurgulanmış manzara silueti, gün batımı, deniz ve köprü İstanbul'u en iyi şekliyle simgeliyor.

Firar K. - Nception +RNI Aeroİstanbul, iki kıtayı birbirine bağlayan bir şehir.

Profesyonel olarak görüntü yönetmenliği yapmakta olan Kayran "Büyük kameralarla mesleğim gereği çok içli dışlı oluyorum. Güzel görüntüyü yakalayabilmek için büyük ön hazırlıklar gerekiyor. Tam aksine iPhone SE gibi aşırı kompakt ve zeki kameraya sahip bir telefonla sadece doğru anda doğru yerde olmak yetiyor.” diyor ve ekliyor "Akıllı HDR teknolojisi sayesinde fotoğrafın karanlıkta kalan kısmı aydınlanıyor çok aydınlık kısmı da organik şekilde doğru pozlanıyor. Bu iPhone kamerasındaki en sevdiğim özelliklerinden biri. Geriye istediğiniz uygulamalar ile yaratıcılığınıza bağlı düzenlemeleri yapmak kalıyor."

Rapheal O. - PicsArt

Ramzy M. - Photoshop Fix

Ramzy M. - Photoshop Fix, Photoshop Mix

Rapheal O. - PicsArt, Photo Cutout

Michelle M. - Lightroom, Photoshop Mix, Photoshop FixEtİketler