APPLE'DAN YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDECEK HEDİYE FİKİRLERİ

Yeni yıl yaklaşırken hala sevdiklerinize ne alacağınıza karar veremediyseniz size harika önerilerimiz var!

Yeni yılda iPhone/iPad’de hazırlayacağınız birbirinden eğlenceği yılbaşı kartlarıyla sevdiklerinizi şaşırtın.

Aileniz için son dakikada bir yılbaşı kartı hazırlamak sevdiğiniz tüm Apple ürünleriyle çok kolay.

iPhone ile mükemmel fotoğrafı çekebilir, son halini Fotoğraflar’da düzenleyebilir ve iPad ile harika üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak eşsiz bir kart hazırlayıp ailenize ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bunun için App Store’daki birbirinden renkli uygulamalara bir göz atın!Felt: Felt, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize el yazısıyla hazırladığınız gerçek kartlar ve fotoğraflar göndermenin en kaliteli ve en kişiye özel yolu. Üstelik hepsini iPhone’unuzdan yapabilirsiniz.  
Ink: Mağazaya gitmek zorunda kalmadan, iPhone’unuzdan benzersiz yılbaşı kartları hazırlayıp gönderin.
Touchnote: iPhone’unuzu kullanarak kişiselleştirilmiş kartpostallar oluşturun ve gönderin.  Yılbaşında evde olamayacaksanız Kutlama mesajlarını Memoji ile gönderin. Sevdiklerinize onları düşündüğünüzü söylediğiniz kişisel ve etkileyici bir mesaj iletmek için iPhone’da* bir Memoji videosu hazırlayın. Memojiler aile grup Mesajlarını kesinlikle canlandıracak. Ayrıca, Grup FaceTime’da da harika çalışıyorlar. Yakındaki ve uzaktaki sevdiklerinizle iPhone aracılığıyla bağlantıda kalın. 4K çözünürlüğe sahip bir yılbaşı kutlama videosu çekin veya aile grubunuzdaki Mesajların tüm sezon boyunca susmaması için TrueDepth kamerayı kullanarak kişisel bir Memoji kaydedin.Memoji ve Animoji özellikleri sadece iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri ile kullanılabilir.
Yılbaşı anılarınız, Fotoğraflar arşivinde kaybolmaları için değil, her zaman sevgiyle bakmanız için var. iPhone ve iPad’de ücretsiz olarak bulunan Apple’ın Clips uygulaması ile sevdiğiniz tüm yılbaşı video kliplerinizi ve fotoğraflarınızı, iMessage veya istediğiniz bir sosyal ağ üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ölümsüz video içeriklerine dönüştürebilirsiniz. Clips sayesinde kolayca yılbaşı video mesajları ve parti slayt gösterileri hazırlayabilir, hatta kullanıcının sesinden otomatik animasyonlar oluşturan Canlı Başlıklar gibi özellikler ve iPhone X kullanarak çekilen 360 derecelik Selfie Ortamları ile küçük yılbaşı filmleri hazırlayabilirsiniz.Kararları erteleyenler. Yaklaşık bir yıl önce aldığınız o kararları yerine getirmek için hâlâ biraz vaktiniz var. Apple Watch antrenmanlarınızı düzenli yapmanızı sağlayarak bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olurken, Nefes uygulaması ise yılbaşı karmaşasında sakin kalmanızı sağlıyor. Nike Training Club gibi uygulamalar, yalnızca Apple Watch ve AirPods’u kullanarak yapabileceğiniz daha fazla antrenman seçeneği sunuyor.Sevdiklerinizle daha yakın iletişimde kalmak istiyorsanız yeniden tasarlanan Apple Watch Series 4 tam size göre bir seçenek. Fitness tutkunlarından kalp sağlığını yakından takip etmek isteyenlere kadar herkese yönelik özellikleriyle her yaş için mükemmel bir hediye. Walkie-Talkie sayesinde Apple Watch ile iletişim her zamankinden daha iyi. Aktivite Paylaşımı yarışmaları, otomatik antrenman algılama, yeni Yoga ve Doğa Yürüyüşü antrenman türleri, sert düşüşleri algılama becerisi ve müşterilerin bileklerinden ECG ölçümü yapabilmesini sağlayan yeni ECG uygulaması gibi yeniliklerle fitness özellikleri bir üst düzeye taşınıyor. Ağacın altına bir hediye koymak için yalnızca birkaç gün kalmışken, en son çıkan (PRODUCT)RED** Spor Loop Apple Watch kayışı ise mükemmel bir tercih. Apple’ın en uygun fiyatlı ve güçlü 9.7 inç iPad’i sevdiklerinizi mutlu edecek cinsten. Şimdi Apple Pencil ile çalışan yeni 9.7 inç iPad, fikirleri çizerek hayata geçirmekten el yazısıyla alınmış notlara ve ekran görüntülerini işaretlemeye kadar birçok özellikle kullanıcılara her an daha yaratıcı ve üretken olma imkanı tanıyor. Gümüş, uzay grisi ve yeni altın renk seçenekleriyle sunulan Wi-Fi ve Wi-Fi+Cellular modellerinden birini tercih edebilirsiniz.Bildiğiniz ve sevdiğiniz MacBook Air tamamen yeniden tasarlandı ve şimdi her zamankinden daha iyi. Göz alıcı Retina ekran, Touch ID, tüm gün süren pil ömrü ve altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç renk seçeneğine sahip daha kolay taşınabilir tasarımıyla, yaptığınız her şey için her yere götürebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar.
Apple TV 4K; etkileyici 4K HDR görüntüler ve Dolby Atmos sesler sayesinde evde en yüksek kaliteli sinema deneyimini sunuyor. Yüzlerce 4K HDR yapımı HD olanlarla aynı fiyata sunan iTunes, dünyanın en geniş Dolby Atmos destekli film koleksiyonuna sahip. Dünya genelinde 200’ün üzerinde yapım şimdi Dolby Atmos sesleri ücretsiz olarak içeriyor. Netflix ve Vudu gibi diğer hizmetlerdeki Atmos içeriklerle birlikte, Apple TV 4K’nın koleksiyonu tamamen rakipsiz..