Ara Tatilin Keyfini Çıkarın

Akdeniz’in her mevsim sevilen şehri Antalya’da yer alan Cullinan Belek, 13 Kasım tarihinde başlayacak ara tatilde keyifli ve eğlenceli anlar yaşamak isteyen aileleri bekliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Kasım 2023
Ara Tatilin Keyfini Çıkarın

Muhteşem panoraması, zamanı yavaşlatan atmosferi ile mavi ve yeşili buluşturan Cullinan Belek, 13–20 Kasım tarihleri arasında olacak ilk ara tatilini ılık Akdeniz güneşinin altında Cullinan Belek stili ile yaşamak isteyenleri bekliyor. Ailelere okul ve iş koşuşturmacasından uzaklaşacakları bir dünya sunan Cullinan Belek’in ısıtmalı havuzlarında sonbahar güneşini teninizde hissedebilir, Upupa Kids Club ile minikler için düzenlenen birbirinden keyifli etkinliklere katılabilir, C’Espace Spa’da stresinizden uzaklaşabilir ve dünya mutfaklarının en özel seçkilerinin sunulduğu alacarte restoranlarda gecenizi sonlandırabilirsiniz.En Değerli Misafirler için Unutulmaz Anlar: Upupa Kids Club
Cullinan Belek’te aileler keyifli deneyimler yaşarken, çocuk misafirler eğitimli bir ekip gözetiminde oyunlar ve aktivitelerle unutulmaz bir ara tatil geçirebilir. The Back Farm’da doğadan sofraya yeni keşifler yapabilir; masmavi gökyüzünü selamlayacakları Uçurtma Festivali’ne ve Bereketli Nar Şenliği’ne katılabilir; seramik, sanat, ahşap ve moda atölyelerinde inovatif becerilerini geliştirerek keyifli vakit geçirebilir; 109 kuş çeşidine ev sahipliği yapan yemyeşil alanlarda doğa ile barışabilir, temiz havada eğlenceye doyabilir


Upupa Kids Club birbirinden farklı konseptte partileri, dans ve spor etkinlikleri, lisanslı çocuk şovları ile minik konuklarını bekliyor. 5 gece ve üzeri konaklayan ailelere ise grup tenis dersi miniklere hediye ediliyor.

Cullinan Belek Stili Golf: Cullinan Links Golf Club
Cullinan Belek Links Golf Club bir tarafında deniz diğer tarafında nehir manzarası bulunan Türkiye’deki tek golf sahası olarak seçkin konuklarını Cullinan Belek Stili Golf yapmaya devam ediyor. Golf tutkunu ailelerin çocuklarını golf kültürü ile tanıştırmasına olanak tanıyan ve European Golf Design tarafından yeniden tasarlanan Cullinan Links Golf Club, golf tutkunu aileleri bekliyor.


Dünya Mutfağından Seçkin Lezzetler: Cullinan Belek Gastronomi 
Cullinan Belek’in dünyaca ünlü şefleri, ailelerin geçirecekleri eşsiz tatilde onları gastronomi yolculuğuna çıkaracak. Cullinan Belek taptaze mevsim sebzeleri ile hazırlanan lezzetleri, Dünya mutfaklarının en özel seçkilerinin sunulduğu alacarte restoranları, Upupa Kids Club ve Mare Ana Restoran’da çocuklar için özel dizayn edilmiş bölümleri ile aileler ara tatilin keyfini çıkarabilecekler.

Sonbahar Güneşi Teninizde: Isıtmalı Havuzlar
Sonbaharda Cullinan Belek’in ısıtmalı havuzlarında ılık Akdeniz güneşini teninizde hissederek şehrin gerginliğini su ile uzaklaştırabilirsiniz. Yemyeşil manzarayı kucaklayan ısıtmalı Azure havuz, odanızdan bir adım uzakta sizi bekleyen sımsıcak Swim-Up havuz, C’Espace Spa’nın Doğal gün ışığı ile aydınlanan kapalı havuz ve açık hava ısıtmalı havuz ile Cullinan Belek suyun iyileştirici gücünü her mevsim seçkin konuklarına sunmaya devam ediyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.