Artık Bilinçlenin!

Meme kanseri konusunda yapılan kampanyalar artmaya devam ediyor. Son kampanyaysa

Artık hepimiz sağlık konusunda daha fazla bilinçlenmeliyiz; kendimiz bilinçlenmekle kalmayıp etrafımızdakileri de bu konuda bilgilendirmeliyiz. Niye mi böyle diyorum? Çünkü meme kanseri gittikçe yaygınlaşıyor. Bunun doğal bir sonucu olarak da bazı kozmetik firmaları kampanyalar düzenleyerek olayın ciddiyetine dikkat çekiyor.

Bu firmalardan biri de Avon. “Sağlığa Yolculuk Projesi”yle 14 yıldır meme sağlığı konusunda kadınlara rehberlik etmeyi sürdüren Avon, Meme Kanseriyle Mücadele Ürünleri’ni kadınlarla buluşturmaya devam ediyor. Avon Meme Kanseriyle Mücadele Çalışmaları kapsamında, Finlandiya’nın dünyaca ünlü tasarım şirketi Marimekko tarafından tasarlanan çantayla hem şıklığı yakalayıp hem de  meme kanseriyle mücadeleye destek olabilirsiniz!
        
Avon Vakfı Onursal Başkanı Reese Witherspoon’un tanıtımını gerçekleştirdiği, dünyaca ünlü tasarım şirketi Marimekko tarafından Avon Meme Kanseriyle Mücadele Ürünü olarak tasarlanan kol çantası, kadınların en sık yakalandığı kanser türü olan meme kanserine karşı duyarlı ve şık hanımlara hitap ediyor.
 
Günlük hayatta ve özellikle yaz aylarında plajda şıklığınızı tamamlayacak olan bu özel tasarım çanta, %100 koton kanvas kumaştan üretilmiş. Meme kanseriyle mücadeleyi simgeleyen pembe renkte, yazı ve canlılığı hatırlatan çiçek motifleriyle tasarlanan çantanın fermuarıysa yine meme kanseriyle mücadelenin sembolü olan Pembe Kurdele’den esinlenerek oluşturulmuş.

Sadece 15,90 TL’ye sahip olacağınız bu şık kol çantasıyla hem sezonun moda trendlerini yakından takip edebilir hem de Avon’la Sağlığa Yolculuk Projesi kapsamında meme kanserinde erken teşhisin önemi hakkında binlerce kadının bilinçlendirilmesine ve gerekli görüldüğü durumlarda ücretsiz mamografi fırsatı sunulmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Esra Özübek