Aslı Abbasoğlu & Hacer Yeni Yazışmaları: 3. Bölüm

Aslı Abbasoğlu & Hacer Yeni Yazışmaları: 3. Bölüm

5 Ağustos 2010, 14:59

Mail’inin sonunda iPad’inden gönderildiği yazılıydı. iPad kullanman ayrı bir imrenme duygusu doğurdu içimde. Nasıl gidiyor, memnun musun? Yıllardır öcü gibi kaçtığım Mac bilgisayarlarla yakınlaşma hissi içine girmemin tek müsebbibi iPad! Ofisteki PC bilgisayarım bile gitti. Mac’le samimiyeti ilerletir ilerletmez iPad sahibi olmak istiyorum!

Bu arada, iPad istiyorum ama kılıflarını bir başka istiyorum desem, ne düşünürsün bilmiyorum. Sence de müthiş değiller mi? Almayı düşünüyor musun böyle şık bir kılıf, yoksa çoktan almış olabilir misin?

Queen Grimhilde-Kötü Kalpli Kraliçe’nin ne “kötü” bir kadın olduğunu bilirim:) Bir idol olarak hiç fena sayılmaz bence de.
Ayrıca, tüm o Barbie’lerden, Candy’lerden; pembeli, fistolu ve kurdeleli olan herkesten daha masum.

Sence de öyle değil mi?

Hacer


5 Ağustos 2010, 15:10

Lisede Mac kullanmaya başladım ve böyle devam etti. PC hep problem, hep yorucu, ayrıca çirkin de.
iPad bizim gibi neredeyse sürekli online insanlar için birebir. Ben gün içinde uzun bir zamanı sürekli web’de bir şeyler okuyarak geçiriyorum. iPad uygulamaları sayesinde tüm bilgilere tek kanaldan ve hızla ulaşıyorum. Dijital dergiler, i kitaplar, rss uygulamaları... Şahane bence!

Apple'dan para almıyorum bunları yazmak için iPad alacaksan mutlaka apple'in ipad kılıfını ve ekranına yapıştırmak için mat film almalısın. Yoksa email okuyacağım derken sıcaktan parlamış alnının yansımasını görürsün. Apple  iPad kılıfı en iyisi.  Ben henüz almadım, çünkü zaten el çantasına, çantaya atıyorum. Dior Homme yapsa alırım. Celine yapsın. A sen benim atmasyon iPad stand tasarımımı gördün mü?  

A.


5 Ağustos 2010, 15:23
    
Evet zaten en çok da dergi ve gazete okumak için istiyorum iPad’i. Gerçi bu konuda yeryüzünün en eski kafalı insanı sayılabilirim! Kitap, gazete ve dergiyi kağıttan okumak benim en büyük zevkim. Hatta hala haber kesip biriktirdiğimi itiraf edebilirim sana.
iPad’le yanında dünyayı taşıyorsun. Bu doğruysa müthiş. Ya da taşıdığını sanıyorsun. Bu da acıklı!
Sen ne düşünüyorsun?

Dior Homme konusunda katılıyorum sana ama ben yine de leopar desenli bir iPad kılıfı bekliyorum.

Hacer5 Ağustos 2010, 15:53


Gerektiği kadarını iPad’le yanında taşıyorsun bence. İstersen sadece foto ve film taşı, istersen sadece mail yaz. Ne kadar okumak, neyle ne kadar ilgilenmek istediğini bilmek kişiye kalmış. Herkesin iPad’i,  iPod'u kadar kişisel bence.     Çünkü içine kurduğun uygulamalarla sen şekil veriyorsun içeriğine. Steve Jobs'dan para aldım bunları yazmak için Hacer. Paramı yatırdılar o yüzden eski konulara geri dönebiliriz artık.

Leopar iPad kılıfı = Dolce&Gabbana
Korkunç!

XHacer Yeni