“AVATAR: SUYUN YOLU” FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ YAPILDI

16 Aralık’ta vizyona girecek devam filmi için NYX Professional Makeup ana sponsorluğunda özel gösterim düzenlendi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Aralık 2022
“AVATAR: SUYUN YOLU” FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ YAPILDI

Üç Oscar ödülüne sahip ‘Avatar’ın 10 yıl sonrasında geçen ‘Avatar: Suyun Yolu’ filminin gösterime girmesine sadece birkaç gün kala, Disney Studios Türkiye özel bir gösterim düzenledi. Cineverse Paribu Akasya’da gerçekleşen gösterime ünlü isimlerle birlikte geniş takipçi kitlesine sahip içerik üreticileri ile basın mensupları katıldı. Demet Özdemir, Serkan Çayoğlu, Şevval Şahin, Şebnem Dönmez, Utku Coşkun, Gözde Mutluer ve yönetmen Zeynep Günay Tan gibi ünlü isimler izleyicilerin arasında yer aldı.NYX Professional Makeup’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen özel gösterimde, markanın geceye özel kurduğu alanda hem film için hazırlanan ‘Avatar: Suyun Yolu’ koleksiyonu tanıtıldı; hem de katılan misafirlerden dileyenlere filme özel makyaj uygulaması yapıldı.

13 yıl önce sinema tarihine damgasını vuran ve popüler kültürün de mihenk taşlarından olan, “tüm zamanların en fazla gişe hasılatı elde eden filmi” unvanını da taşıyan ‘Avatar’ın ardından ‘Avatar: Suyun Yolu’nda; Sully Ailesi’nin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesi, karşılaştıkları sorunlar, birbirlerini korumak uğruna yapabilecekleri ve hayatta kalma savaşları anlatılıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan James Cameron, yeni Avatar filmi ile izleyicileri aksiyon dolu ve heyecan verici bir macera için Pandora’nın büyülü evrenine götürecek. Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet gibi yıldız isimlerin başrolleri paylaştığı filmin senaryosunu James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno kaleme aldı.

Salt bir film olarak görülmeyen, ayrıca 3D IMAX özelliği ile bir seyir deneyimi sunan ‘Avatar: Suyun Yolu’, 16 Aralık’ta sinemalarda vizyona girecek.

  

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.