AYAKKABI TUTKUNU BEYLERE: DSQUARED2 SNEAKER POP-UP BUTİĞİ

Dsquared2’ın gözalıcı yeni sneaker’ları Beymen Zorlu Center özel Pop Up butiğinde…

Dünyaca ünlü moda markası Dsquared2’ın 2021 Sonbahar Kış sezonu için tasarladığı gözalıcı yeni sneaker’lar 19 Aralık’a kadar Beymen Zorlu Center Erkek Katı’ndaki özel Pop Up butiğine özel olarak ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.

Yenilikçi tasarımları ile Dsquared2’ın çok yönlü evrenini yansıtan dokuz yeni sneaker (Legend, Boxer, Bubble, Bumper, Icon Cassetta, Icon Basket, Icon Running, Run DS2, Maple 64), geniş renk seçenekleri ile kombinlere modern bir tarz katıyor. Logolar, renk eşleştirmesi, malzeme inovasyonu ve baskı tekniklerinin geliştirilmesinde bütünlük arz eden yeni sneaker serisinde, her model kendi özellikleriyle diğerlerinden ayrışıyor. Çok yönlü bütünlük konsepti, her model için farklı renkte etiketlerde tasarlanan kutularla\ ambalaj seçimlerine de yansıyor.


Dsquared2’ın daha iyi bir gelecek için bugüne dek yaptığı çalışmaların son bölümü olan yeni sneakerlar, markanın her zaman savunduğu ironiyi ve neşeli olma halini vurguluyor.


Dsquared2’ın yeni sneakerlarını gardırobunuza eklemek için 19 Aralık’a kadar Dsquared2 Sneaker BEYMEN Zorlu Center Pop Up Butiği’ni ve www.beymen.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.