BABALAR GÜNÜ HEDİYE REHBERİ

Tüm babaların seveceği hediye önerileri…

Her sene Babalar Günü için yeni ve yaratıcı hediye fikirleri bulmaya çalışıyorsanız, hediye alışverişi biraz zorlu geçiyor olabilir. Bir de sosyal izolasyon sürecinde ailenizden ayrı kaldıysanız bu yıl Babalar Günü hepimiz için çok daha anlamlı. Ailemiz ve sevdiklerimiz ile her anın değerinin önem kazandığı şu günlerde alacağımız hediye de bir o kadar paha biçilemez oluyor. 

Normalleşme sürecine girsek de sevdiklerimizin sağlığı ve güvenliği için bir süre daha sosyal mesafemizi koruyacağız gibi görünüyor. Hayatınızdaki babalara doyasıya sarılıp özel günlerini kutlayamasanız da alacağınız hediyeler ile yüzlerini güldürebilirsiniz. Özellikle evde kalmak zorunda olan babalar için yaratıcı hediyeler vakitlerini geçirmek için eğlenceli fikirlere dönüşebilir. 

Bu sene 21 Haziran, Pazar gününe denk gelen Babalar Günü için hediye seçmek için daha vaktiniz var! FaceTime kahvaltı kutlaması, balkondan el sallama, evde kutlama veya sosyal mesafeli piknik… Babalar Günü için planlarınızı yapmaya başladıysanız, kutlamanıza uygun hediye önerilerini sizin için derledik. Küçük şeylerin bizi mutlu ettiğini öğrendiğimiz şu günlerde hayatınızda aldığınız her şeyi değiştiren bir baba figürü var ise onun bile değiştirmek istemeyeceği hediyeleri fotogaleride görebilirsiniz…