BAKMALARA DOYAMADIM

İlk görüşte aşka inanır mısınız?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Şubat 2014
BAKMALARA DOYAMADIM<#text>


<#text> Bu yaz için ‘benim olmalı' dediğim birçok parça var. Malum, hepsini alamayacak ya da almayacak olabilirim ama onlar yine de sezonun parlayan yıldızları! Ya da yıldızlarıy-dı: Ta ki yıldızlarla dolu bir gezegenle karşılaşana kadar.


<#text>


<#text>


<#text>


<#text> Van Cleef & Arpels'ın ‘Midnight in Paris' adını verdiği ve güneş sistemiyle gezegenleri kadranında dans ettiren yeni saati Poétique Midnight Planétarium (Türkçesi; gece yarısı galaksisi) sahip olduğu bunca detaya rağmen oldukça sade ve ‘klas' bir görüntüye sahip.


<#text>


<#text> İlk gördüğüm anda ofisteki herkesi laptop'umun başına toplayıp, ona methiyeler düzdüğüm bu ‘platonik yeni sevgili' için Christiaan van der Klaauw otomatik hareket eden özel bir modül geliştirmiş. Turkuaz ve agate taşı gibi çoğunluğu mavi renkte olan değerli taşlarla süslü ‘Midnight in Paris'in gezegenleri, tamamen ona özel geliştirilen bir sistem sayesinde normaldeki ritmleriyle hareket ediyorlar.


<#text>


<#text><#text>


<#text> ‘Peki saate nasıl bakıyoruz, su geçiriyor mu, ayları da gösteriyor mu?' gibi detaylara girmeyi ona hakaret olarak alıyorum ve bu konuya değinmiyorum! Belki de onu daha çok sevin istemiyorum. Çünkü kendimi sevgilisini arkadaşlarıyla tanıştırıp, onlardan bile kıskanan ‘yeni yetme' gibi hissediyorum.


<#text>


<#text>


<#text> Daha fazla bilgi ve ışıltı için Van Cleef & Arpels'ın sitesine göz atabilirsiniz:  http://www.vancleefarpels.com


<#text>


<#text> PS: Keşke evrene yolladığımız mesajlar için de ‘iletildi' bilgisi gelse değil mi? 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.