BANA BURCUNU SÖYLE...

Moda dünyası, Zodyak'ın etkisi altına girerse ne olur?Sadece daha trendy oluruz!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mayıs 2014
BANA BURCUNU SÖYLE...
<#comment> <#comment> <#comment>
<#comment> <#comment>

Astrolojinin biz kadınların hayatındaki önemini hepimiz biliyoruz. Kimimiz günlük ruh halimizden tutun da partnerimizle uyumumuza kadar herşeyi burçlara göre yorumluyoruz. Her ne kadar kendimizi kaptırsak da aramızda astrolojiye inanamayanlarda var tabi. Bana sorucak olursanız burçların karakterimizi, hobilerimizi ve hatta ikili ilişkilerimizi etkilediğine inanan biriyim. Bazı burçlarla çok iyi anlaşırken bazılarıyla da burçlarının verdiği karakteristik özellikleri nedeniyle ters düşebiliyorum. Birçoğumuzun hayatına yön veren astroloji bu sezon moda dünyasında da ön planda. Hazır giyim markaları uzun zamandır kozmik motifleri farklı şekillerde yorumlayarak karşımıza çıkıyor. Bu sezon aksesuarlarda da zodyak simgeleri rövaçta.

Valentino ve Dior gibi büyük moda markaları da astrolojinin etkisi altında kalmışa benziyor. Dior'un yeni aksesuar koleksiyonu ‘Tell Me' markanın her zamanki çizgisini koruyarak zarif, elegan bir kadın yaklaşımında bulunurak zodyak sembollerini altın ve inci üzerine işlemiş.

 

Valentino daha gotik tarzda kalın altın zincirlerle deriyi harmanlayarak Victoria dönemine ait kadınların tarzına atıfta bulunmuş. Burç simgelerini madalyon şeklinde kullanıp aynı zamanda serçe parmağa takılan büyük altın yüzükleri, sedeften yapılma clutch'ları aksesuarların arasında dikkat çeken ayrıntılardan sadece bir kaçı...
İngiliz tasarımcı Charlotte Olimpia ise çıkarmış olduğu 12 farklı renkten oluşan süet babetleri, Swarovski kristallerinden yapılmış zodyak motiflerle süslemiş. 

  

Yine farklı renklerden oluşan  ‘Pandora Zodiac Clutch' ları burcunuzu belli etmenize ve kişiliğinizi yansıtan bir parçayı beraberinizde taşımanıza yardımcı oluyor.

 

Sizce astrolojiyi en güzel hangi marka yorumlamış? Seçim sizin...

<#comment>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.