BAYRAM TATİLİ KEYFİ APPSTORE'DA

App Store, Apple Music ve Podcast’ler Bayram tatilinde ve yaz boyunca sizlere eşlik edecek yeni favorileri paylaşıyor.

Yazın keyfini çıkaracağınız uygulama, oyun, podcast ve müzik listeleri iPhone'unuzda... Bayram tatilinde iPhone’unuzla yaza özel yeni favori uygulama, oyun, podcast ve müzik listelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. App Store, Apple Music ve Podcast’ler Bayram tatilinde ve yaz boyunca sizlere eşlik edecek yeni favorileri paylaşıyor. Birbirinden farklı seçeneklerin olduğu listeleri inceleyerek favorinizi bulmak size kalıyor.

YENİ FAVORİ OYUNUN
"Yeni Favorin" listesinde App Store, ilk tıklayışta aşk yaşatan ya da oynadıkça sevdiğin, keşfettikçe eğlendiğin oyunları kullanıcılarla paylaşıyor. PUBG Mobile’dan 101 YüzBir Okey Plus’a popüler oyunlardan; Project Makeover’dan Top War: Battle Game 'e yükselen yıldızlara göz atabilirsiniz.

FAVORİ UYGULAMANI BUL
Uygulamalar her zaman en büyük yardımcımız. Günlük görevleri sorunsuzca tamamlamıza, daha üretken olup odaklanmamızı sağlayarak hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı oluyorlar. “Yeni favori uygulamanı bul” listesinde popüler ve yükselen uygulamaları keşfederek yaz aylarında gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

PODCAST'LERE GÖZAT
Yaz tatilinizde güneşlenirken, dinlenirken, spor yaparken ya da canınız ne zaman isterse dinleyebileceğiniz Podcast’lere göz atabilirsiniz.
Post- Truth Masallar ve Ya Evde Yoksan?’ı dinleyebileceğiniz Çapamag Podcasts, Karnaval ve Apple Music işbirliği ile hazırlanan radyo programı Pusula, Karanlık Bölge’yi dinleyebileceğiniz Podbee Media , İbrahim Selim ve ekibinin sunduğu Bunu Ben de Yaparım zevkinize göre bulabileceğiniz pek çok programdan sadece birkaçı.

MÜZİĞİNİ SEÇ

Apple Music her sene güncellediği “Yaz Notaları” özel odası ile ile yine kullanıcılara yazın tadını çıkartacakları pek çok liste sunuyor. Yaz Esintili Parçalar, Tatil Hiç Bitmesin, Yaz Titreşimleri, Yaz Şöleni gibi hareketli şarkılardan oluşan listelerin yanı sıra yerli ve yabancı sanatçıların Apple Music için özel olarak hazırladığı Yaza Özel Konuk Listeleri, Spor yaparken dinleyebileceğiniz Fit Bir Yaz listeleri, dünyanın farklı yerlerinden ezgilerle süslenen Yaz Tatili listeleri, Sakin Yaz Ritimleri, Yaz Aşkı ve daha fazlası Yaz Notaları odasında.

Ayrıca "Şehirde Yaz” odası içinde İstanbul için özel hazırlanan listelerin dışında New York, Los Angeles, Barcelona, Berlin ve çok daha fazla şehrin en çok dinlenen 25 şarkısını bulabiliriniz.