Beymen İstinyepark Kozmetik Alanı Yenilendi

Beymen İstinyePark, güzellik sektöründe yarattığı lüks deneyimi, parfümün yanı sıra artık dünyaca ünlü cilt bakımı ve makyaj markalarıyla birlikte misafirleriyle buluşturacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Temmuz 2024
Beymen İstinyepark Kozmetik Alanı Yenilendi

Türkiye’nin lüks moda destinasyonu Beymen’in İstanbul’daki sevilen duraklarından Beymen İstinyePark, geçirdiği renovasyonun ardından yeni bir kozmetik alanına kavuştu. Açıldığı günden bu yana moda severleri ve güzellik meraklılarını dünyanın en iyi parfüm markalarıyla buluşturan Beymen İstinyePark; cilt bakımı, saç bakımı ve makyaj kategorilerini de kapsayacak şekilde genişledi. Mağaza içindeki alanı dört kat büyüyerekkozmetik alanında deneyim alanlarına önem verilerek lüks dünyasına makyaj servisleri, cilt bakım servislerinin yanı sıra parfümden cilt bakımına, makyajdan saç ve vücut bakımına uzanan bir seçki sunuluyor.

Beymen İstinyePark kozmetik alanında sadece Beymen’de bulabileceğiniz markalar ve deneyim odaklı hizmetler de müşteriler ile buluşuyor. Dünyanın önde gelen markalarının yeni koleksiyonlarını deneyebileceğiniz yenilikçi dünyasında misafirlerin rahat hissedeceği, kolaylıkla alışveriş yapabileceği seçkin bir ortam sağlıyor.
Sadece Beymen’de satılan dünyaca ünlü niş parfüm markaları Parfums De Marly, Maison Francis Kurkdjian, Creed, Penhaligons, Xerjoff ve Tiziana Terenzi gibi markaların yanı sıra, Prada da özel niş parfümleri ile Beymen İstinyePark’ta misafirlerle buluşuyor. Yine sadece Beymen’de satılan Tom Ford’unmakyaj ürünlerini ve Dr. Barbara Strum’un ve Türkiye’de ilk defa Beymen misafirleri ile buluşan Gezeiten’in cilt bakımı ürünlerini de İstinyePark’ta bulabilirsiniz. Chanel, YSL, Armani ve Nars gibi güzellik dünyasının önde gelen diğer markaları da yenilenen kozmetik alanında yerlerini alıyor.

Beymen İstinyePark’a uğrayan müşteriler; Gucci ve La Mer markalarıyla makyaj ve cilt bakımı uygulamaları yaptırabilir, niş parfüm markası Xerjoff’un en yeni parfümlerini keşfedebilirler. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.