BEYMEN RESORT MANDARIN ORIENTAL’DAN YAZA MERHABA

Beymen'in yeni mağazası Beymen Resort Mandarin Oriental, özel daveti ile yazı karşıladı.

Öncü kimliği, yaratıcı proje ve iş birliktelikleri ile moda dünyasına yön veren, dünyaca ünlü markalarının en yeni ve gözde tasarımlarını sevenleriyle buluşturan BEYMEN’in açtığı yeni Resort mağazası BEYMEN Resort Mandarin Oriental, 1 Temmuz Perşembe günü düzenlenen bir davet ile yaza merhaba dedi.

BEYMEN Resort Mandarin Oriental’in eşsiz deniz manzarası, DJ Yakuza’nın müzikleri ve Lucca’nın lezzetli ikramları ile renklenen davete aralarında Tuba Ünsal, Neslihan Torun, Esra Oflaz, Tunay Ayaydın, İpek Ayaydın Abdik, Meral Yazıcı, Melis Göral, Burcu Erçil, Nuran Erçil, Ece Vahapoğlu, Nazlı Çelik, Deniz Marşan, Bige Yalın’ın da yer aldığı pek çok davetli katıldı.

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda katılımla gerçekleştirilen davete katılanlar, 11 Temmuz’a kadar Beymen Resort Mandarin Oriental’deki özel Pop Up alanında modaseverlerle buluşan Zimmermann Wild Botanica Koleksiyonu’nu da yakından inceleme fırsatı buldu. Markanın kreatif direktörü Nicky Zimmermann’ın, geçtiğimiz yüzyılın çığır açan sanatçısı, doğa bilimcisi ve kâşifi olan Ellis Rowan'ın desenlerinden ilhamla tasarladığı Zimmermann Wild Botanica Koleksiyonu, benzersiz çiçekler ve beklenmedik renk kombinasyonlarına sahip Avustralya botanik sanatını yansıtıyor.


Nicky Zimmermann, Ellis Rowan'ın kır çiçekleri, böcekler ve kuşların incelikli tasvirlerinden oluşan feminen, renkli ve yaratıcı dokunuşlara sahip yaklaşımından esinlenerek şeffaf, organze üzerine ve oldukça hareketli bu feminen tarzı, nötr renk paletinden oluşan maskülen kumaşlarla dengeliyor. Koleksiyonda; organze romantik elbiseler, oversize katlı etekler, rahat ketenler ve İtalyan pamuklu gömlekler, özel dikim yelekler ve deri ip kemerli şortlar öne çıkıyor. Büzgülü dikişler, lazer kesim çiçek ve kelebekler ile üç boyutlu görünüm kazanan koleksiyon, halter yaka tasarımlar ve ipek pijama setleriyle yaz sıcakları için ideal alternatifler sunuyor.

Ege ve Akdeniz’in yalın, samimi mimarisinden izler taşıyan BEYMEN Resort Mandarin Oriental, 2021 yazının en gözde yaz hazır giyim, ayakkabı, çanta, plaj, aksesuar koleksiyonlarını ve 2021 Sonbahar Kış sezonunun en özel parçalarını modaseverlerle buluşturuyor. Dolce&Gabbana, Valentino, Balmain, Saint Laurent, Balenciaga, Bottega Veneta ve Off-White’ın aralarında yer aldığı pek çok dünya markasının yanı sıra BEYMEN Collection ve Academia’nın en yeni tasarımlarıyla unutulmaz bir yaz müjdeleyen BEYMEN Resort Mandarin Oriental, yaşam alanlarına sofistike dokunuş katan ev koleksiyonlarından dünyaca ünlü niş parfümlere uzanan geniş ürün gamıyla ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Akdeniz’in huzur veren renk skalası, traverten, doğal sedef mozaikler, bambu sazlar, naturel dokulu sıva ve doğal ahşap malzeme kullanımının öne çıktığı mağazada, Ege mimarisinden ilham alan doğal kıvrımlı yüzeyler ve kemerler göze çarpıyor.